Skocz do zawartości

MERCEDES ( FUJIMI )


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stwierdziłem ze pomaluje EVO więc zacząłem kombinować z farbami mieszałem rożne kolory ( ucierpiały na tym moje nowe spodnie i nowa bluzka za którą mama mnie zabije no ale trudno ) za to wyszedł idealny mi się wydaje kolorek dla tego merca więc go pomalowałem wyszedł naprawdę ładnie teraz tylko jeszcze bezbarwny i poskładać do kupy

 

FOTKI:

76570002509583879911.jpg

 

przymiarka lamp

69217606712662558859.jpg

 

jutro dam fotki przy dziennym świetle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strasznie nie pasują mi te felgi w tym aucie. Są zbyt"gładkie" w porównaniu do ostrych krawędzi karoserii.Poza tym są za duże, nie pasują do auta sportowego, tylko do jakiegoś szpanerskiego wozu na lans. Te oryginalne, po mimo tego że małe wyglądałyby znacznie lepiej IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na światłach zatrzymuje się nowiutki Mercedes i pyrkocząca syrenka. Kierowca syrenki opuszcza szybę (uik,uik,uik) i puka w szybę merca (puk,puk).

Kierowca merca opuszcza szybę (bzzzzzzzt) i pyta:

- Czego?

- No nie ma pan może jakiś kaset video, bo bym se coś obejrzał, a na satelicie lecą same śmieci...?

- Nie mam. [skąd taki ciemniak ma video w syrence???].

Następnego dnia sytuacja się powtarza. (uik,uik,uik) (puk,puk,puk).

(bzzzzzzzt)

- Czego tym razem?

- A ma pan może jakieś kiełbaski? Grilla robię z przyjaciółmi i wyczyściliśmy już lodówkę...?

- Nie mam. [jaki grill w syrence???]

Kierowca Mercedesa ciężko ugodzony w swoje ego postanowił rozbudować samochód o bajery z Syrenki.

Spotykają się na światłach. (bzzzzzzt)

(puk,puk,puk) (uik,uik,uik).

Kierowca merca pyta:

- No może pan chce kiełbaski, chlebek na grilla. Mam całą najlepszą kolekcję wideo i inne rzeczy, co tylko panu trzeba.

- K***a, to po takie gówno mnie pan z wanny wyciągał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie psują linie tego merca

 

Kwestia gustu Dla mnie wyglądają super, faktycznie są ciupkę za wielkie, ale w moim odczuciu nie czynią z tego merca stałego bywalca pod remizą

 

P.S. Najważniejsze, że BEDU się podobają, w końcu modele robi się dla siebie, nie pod publiczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając Twój warsztat kolego BEDU można się przekonać, jak różne są gusta użytkowników forum Ile osób tyle pomysłów. Może trzeba zrobić projekt grupowy Mercedes Benz, albo EVO wtedy każdy da upust swojej wyobraźni

Ja też dorzucę swoje 3 grosze. Nadal obstaję przy czerwieni, ale ten kolor też nie jest zły.Felgi moim zdaniem ok, ale hamulce fajniejsze były tamte Brembo.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jednak za wysokie progi na nawiercane Nawiercane można dopiero teraz zobaczyć w cywilniakach, zawężając w supersamochodach (Audi R8, Ferrari). W autach z tamtej epoki nawet supersamochody (Mercedes CLK-GTR) miały tarcze nacinane. Więc bardziej odpowiednie były by nacinane. A poza tym, już tak od siebie, to poradziłem tarcze nacinane, bo mi się bardziej takie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo masz naprawdę ekspresowe Parę dni temu zacząłeś a tu już karoseria skończona, detale do wykończenia teraz składać tylko i zrobione

Szczerze mówiąc nie sądziłem że uda Ci się tak dobrze wyszlifować maskę, pode czarnym lakierem wszystko wychodzi a ty zrobiłeś to perfekcyjnie.

Naprawdę wielki szacun

 

Może trzeba zrobić projekt grupowy Mercedes Benz, albo EVO wtedy każdy da upust swojej wyobraźni Cool

Projekt grupowy to całkiem dobry pomysł Wszyscy mają swoje tylko cywilniacy nie. Zrobienie modeli o wspólnej tematyce mogłoby być naprawdę ciekawe. Osobiście proponował bym temat jak w moim podpisie, wiadomo taka rocznica nieczęsto się zdarza, no i kilka ładnych modeli jest, ale oczywiście jak to się mówi każdy inny dobry temat nie jest zły

Zachęcam do rozważenia tego pomysłu, zabawa mogła by być całkiem niezłą.

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.