Skocz do zawartości

Scania R380 by truckertom.


truckertom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oto przyszedł czas aby pokazać wam mój już ukończony model. Relacje z budowy mogliście śledzić jakiś czas temu ;). Przypominam że jest to mój pierwszy w życiu model i ma masę niedociągnięć. Ale myślę że jak na pierwszy raz nie jest źle.

Blenda, daszek nad szybą jest krzywo, wiem, ale to nie jest niedopatrzenie, tak mi wyszło i nie poprawiałem bo mi się spodobało .

A więc oto zdjęcia:

1.jpg

3.jpg

4.jpg

2.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

11.jpg

10.jpg

13.jpg

12.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

23.jpg

22.jpg

26.jpg

27.jpg

24.jpg

25.jpg

28.jpg

30.jpg

29.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

35.jpg

 

 

Czekam na komentarze. Pozdrawiam:)

 

Ps. Odchodząca kalka na tylnym chlapaczu juz poprawiona;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy model to nie ma czym się martwić

Gdzie nie gdzie widać nie doszlifowane części i wypychacze ,ale kto by się tym przejmował przy pierwszym modelu

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to bardzo dobrze ci ta Scanka wyszla jak na pierwszy model. Gratulacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kolejna nudna scania! kalka od podsufitki ci odłazi, dach nieestetycznie przylepiony, krzywo wklejona szyba na dachu, podłoga pod kabiną nie wygładzona, co z tego że ładny silnik skoro pokazujesz tak paskudny spód kabiny. wydech chyba jeszcze nie używany bo błyszczy się na srebrno wewnątrz

 

to coś jak by kolektor dolotowy, łączenie koło turbiny, da się chyba jescze naprawić.

 

Ufff... w końcu i ja się wykazałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu taki ktoś jak Dzacek1841 wie lepiej, jest jakiś guru modelarstwa i należy się jego słuchać. Na prawdę, staram się opanować, ale ten "jegomość" doprowadza mnie do zdenerwowania. Jakiś Troll? Najgorsze jest to że jest na tyle sprytny że nikt nie możne mu nic zarzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolegi dzacek1841 macie racje, ale coz, i tacy ludzie sa.

Teraz do niego samego: powinienes przede wszystkim zauważyc ze to moj pierwszy model, nudna scania dla Ciebie ale ja jestem dumny ze stoi na półeczce. Mase takich jezdzi po drogach i o to w tym wlasnie chodzi. Po drugie jak zauwazyjes ma kilka niedociagniec, ale jak juz wspomnialem to moj pierwszy model wiec mysle ze i tak jest niezle, z drugiej strony jestem jednak wdzieczny za slowa krytyki choc wszystko o czym napisales wiem.

Nie denerwujmy sie truckerek, trzeba olac sprawę i dbać o to żeby nie mieć nic sobie do zarzucenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna nudna scania! kalka od podsufitki ci odłazi, dach nieestetycznie przylepiony, krzywo wklejona szyba na dachu, podłoga pod kabiną nie wygładzona, co z tego że ładny silnik skoro pokazujesz tak paskudny spód kabiny. wydech chyba jeszcze nie używany bo błyszczy się na srebrno wewnątrz

 

to coś jak by kolektor dolotowy, łączenie koło turbiny, da się chyba jescze naprawić.

 

Ufff... w końcu i ja się wykazałem

 

Taka wypowiedz niejednego poczatkujacego potrafi wpedzic w kompleksy, albo ze do modelarstwa juz nigdy nie powroci. Ciekawe czy twoj pierwszy model byl od razu zaje...sty i tak perfekcyjnie sklejony???? Zaloze sie, ze dopiero byloby co krytykowac, tak ze nie rznij kozaka i pioniera w modelarstwie bo to zadna sztuka oblac kogos pomyjami- szczegolnie poczatkujacego.

Poza tym to blyszczace wnetrza wydechow widzialem nie raz w prawdziwych ciezarowkach np. na Nordic Trophy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka wypowiedz niejednego poczatkujacego potrafi wpedzic w kompleksy, albo ze do modelarstwa juz nigdy nie powroci. Ciekawe czy twoj pierwszy model byl od razu zaje...sty i tak perfekcyjnie sklejony???? Zaloze sie, ze dopiero byloby co krytykowac, tak ze nie rznij kozaka i pioniera w modelarstwie bo to zadna sztuka oblac kogos pomyjami- szczegolnie poczatkujacego.

Poza tym to blyszczace wnetrza wydechow widzialem nie raz w prawdziwych ciezarowkach np. na Nordic Trophy.

 

 

Zajrzyj do tematu scanii 143 na bazie roadrunnera ;] mój pierzy że tak powiem model ;]

 

tam są dopiero słowa krytyki, szkoda że nie konstruktywnej a strasznie infantylnej

 

uczyłem się krytykować od mistrzów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka wypowiedz niejednego poczatkujacego potrafi wpedzic w kompleksy, albo ze do modelarstwa juz nigdy nie powroci. Ciekawe czy twoj pierwszy model byl od razu zaje...sty i tak perfekcyjnie sklejony???? Zaloze sie, ze dopiero byloby co krytykowac, tak ze nie rznij kozaka i pioniera w modelarstwie bo to zadna sztuka oblac kogos pomyjami- szczegolnie poczatkujacego.

Poza tym to blyszczace wnetrza wydechow widzialem nie raz w prawdziwych ciezarowkach np. na Nordic Trophy.

 

 

Zajrzyj do tematu scanii 143 na bazie roadrunnera ;] mój pierzy że tak powiem model ;]

 

tam są dopiero słowa krytyki, szkoda że nie konstruktywnej a strasznie infantylnej

 

uczyłem się krytykować od mistrzów ;]

 

Szkoda tylko, ze sie nie uczyles robienia modeli od mistrzow, bo moze bys sie czegos nauczyl. Jak na razie to mi nie imponujesz szczegolnie swoim chamskim zachowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeka6 dajmy sobie spokój bo najwyraźniej kłutnie i dyskusje z takimi ludźmi nie mają sensu, olejmy ich, niech myślą ze są fajni:)

 

W sumie to masz racje. . Powiedz mi, czy bedziesz robil jakas naczepe do tej Scanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zamiar:), ale póki co czekam na wypłate a mam sporo wydatkow na chwile obecna wiec jak to bedzie to jeszcze zobaczymy, a do tego na warsztacie jest babcia t142, a zastanawiam sie czy nie ruszyc z czyms w projekcie grupowym tuning. Ale tak czy siak predzej czy pozniej naczepa do tej skakanki powstanie, moze bedzie to za 2 tygodnie, moze za 2 miesiace, niewiem, czas pokaze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.