Skocz do zawartości

Mig-29A 1elt , Academy 1:48+Part+Aires


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie "dwudziestka dziewiątka " z Academy plus 4 zestawy Parta/2x dysze,kokpit,el.zewnętrzne/Aires:wnęki podwozia i fotel K 36/do wykonania kamuflażu farby Mr.Hobby serii "H".

 

Co do malowania nie jestem zdecydowany będzie to 77 albo 56 ,poniżej zdjęcia w jakim malowaniu planuje je zrobić i tu pytanie: 56 jest po ostatnim remoncie jeszcze w WZL bez Syrenek czy posiada ktoś z Was zdjęcia już z wymalowanym godłem i czy oprócz Syrenki jest godło Kościuszkowskie pod kabiną?Co do 77 chciałbym ją zrobić dokładnie w tym malowaniu jak na zdjęciu d kiedy na tej maszynie pojawiło się godło Kościuszkowskie pod owiewką?

I jeszcze jedna prośba o plany Miga 29 z zaznaczonymi nitami,mam te http://membres.lycos.fr/wings2/3vues/mig29s_1_3v.jpg ale porównując je ze zdjęciami to mają się nijak do rzeczywistości szczególnie stateczniki pionowe.

 

 

Model

pudloe.jpg

 

Blaszki

fototrawienia.jpg

 

Farby

farby.jpg

 

Wnęki i fotel/ze strony Airesa /

 

wneki.jpg

fotela.jpg

 

 

56

64290429.jpg

 

77

72065395.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt dzisiejszej kilkugodzinnej pracy.Instrukcję do Parta nie wiem kto rysował ale trzeba być jasnowidzem żeby niektóre elementy skleić.Wstępnie spasowałem tablicę przyżądów ale nadal nie wiem jak tam wcisnąć te trzy elementy/wrzuciłem instrukcję dla zobrazowania problemu/.

 

100msddsc08315dsc08315.jpg

 

100msddsc08316dsc08316.jpg

 

100msddsc08317dsc08317.jpg

 

100msddsc08318dsc08318.jpg

 

100msddsc08320dsc08320.jpg

 

100msddsc08321dsc08321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie jesteś już "prawie w domu"...choć poleciłbym Ci tablicę przyrządów z zegarami...to centralna część.. poskładać razem z bocznymi ...i tak problematyczny element lewy musi pójść na lewy bok tablicy lekko odstajac od niej by był bliżej pilota...element środkowy idzie od prawej...i elemement lewy idzie w lewy górny róg...

 

Poniżej obrazujące elementy zdjęcie

 

x.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1/72 blaszki pasują podobnie( a raczej nie pasują) do zestawu Italeri. Na szczęście mam wyjście awaryjne- żywiczny kokpit. Przykładałeś na sucho wiatrochron czy nie będzie kolidował z HUD-em?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.