Skocz do zawartości

MAN F2000 Laweta


paczek1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, duży plus za inwencję twórczą Odcień rdzy, oraz sposób jej położenia nie jest taki, jaki być pownien. Podpatrz warsztaty kolegów i postaraj się to poprawić. Natomiast mnie, najbardziej rażą te nie oszlifowane łączenia form Przy następnym modelu bardziej się do tego przyłóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy to pogrubienie ramy spod siodła nie trzeba będzie wyrównać jak chcesz zrobić pod zabudowę?

Już jest obcięte ponieważ mocowanie platformy jest inne a po drugie to jest typowe mocowanie do siodła.. Low deck na przód dać czy tez na tył?

Wydaje mi się że najpierw wkleiłeś szybki potem malowałeś uszczelki. Poprzeczka w drzwiach jest nie domalowana i powinna być matowa.

Szybki były wklejane po malowaniu ale malowane markerem i popękał lakier od niego.

 

Odcień rdzy, oraz sposób jej położenia nie jest taki, jaki być pownien. Podpatrz warsztaty kolegów i postaraj się to poprawić. Natomiast mnie, najbardziej rażą te nie oszlifowane łączenia form

Zrezygnowałem z rdzy rame pomalowałem na nowo (nieczuje się na siłach żeby to robić) łączenia form niestety ale zapomniałem o nich.

Następny model bedzie już inaczej robiony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będę bacznie obserwował temat i jeden z najlepszych kolorów na auta ciężarowe pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dorobiona antyrowerówka oraz skrzynki i w(y)ciągarka są w budowie.Kolor zabudowy żółty, czerwona wciągarka. Trzeba jeszcze zaliczyć sklep elektroniczny w celu zakupienia tłoków do niego (antenki)

 

 

Garbi jest revela kiedyś kupione na allegro(złożone do polowy ) brakuje kilku elementów.

 

 

 

 

20100813291.th.jpg

W przetłoczeniu bedzie żółty pas oraz jakieś obrysy.

20100813299.th.jpg

20100813302.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manik jest świetny, bardzo mi się podoba na tych małych kołach, jedyne co mi nie pasuje to tylny błotnik, trochę za duży, jak byś tak popróbował zrobić sam pod rozmiar koła, to by było miodzio Bo teraz to wygląda jak by się wspinał na placach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam, oczywiście jestem świadom iż to 3 letni odkop tematu.

Chcę poinformować iż Man trafił do mnie i dalej będę kontunuować

myśl 1 właściciela. Razem z paczek1981 jesteśmy w ciągłym kontakcie.

Chwilowo nie będę zakładać nowego tematu z tym modelem bo głównie

przygotowuję się czysto teoretycznie i psychicznie do budowy.

Pozdrawiam i dzięki za Pomoc kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.