Skocz do zawartości

M19 Panzertransporter/tank transporter


ik888

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Po pierwsze: Nic tu nie widać.

Po drugie: Nic tu nie widać.

Po trzecie: tu już możesz się sam domyślić!

po 4 jesteś tu potrzebny jak bąbel gza na..d....kciuku.

 

 

Napisałbyś, że zdjęcia są mało wyraziste - i byłoby ok, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może i by było. Denerwuje mnie zaśmiecanie takim bezsensownymi tematami, i tak nikt tego nie oceni bo się nie da. Mógłbyś się troche mniej czepiać swoją drogą, napisałem to samo tylko w inny sposób(byłem wkurzony na któryś z kolei durny temat ze zdjęciami robionymi SE) Zdjęcia chyba nie mogą być wyraziste ale może się mylę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wielce konstruktywna wypowiedź. Żenua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie! Błagamy! Co my zrobimy jak ciebie nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

revell

skala: 1:76

791278669838_me.jpg

791278670068_me.jpg

791278669946_me.jpg

791278670614_me.jpg

Hm, cóż tu dodać... musisz poćwiczyć robienie zdjęć, jest kilka tematów na forum gdzie możesz o tym poczytać. No i możesz oczywiście pozerkać na dowolny temat ze zdjęciami, zobaczysz co jest zrobione inaczej, poćwicz bez ich wstawiania na forum zobaczysz że są lepsze... Telefonem tez można zrobić czytelne zdjęcie....
(byłem wkurzony na któryś z kolei durny temat ze zdjęciami robionymi SE) Zdjęcia chyba nie mogą być wyraziste ale może się mylę
A ja nie jestem wkurzony, ja po prostu czytam i oglądam, porównuje ... I tobie radzę to samo... hm.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(byłem wkurzony na któryś z kolei durny temat ze zdjęciami robionymi SE)...
... Telefonem tez można zrobić czytelne zdjęcie....

Zerknąłem we właściwości tych fotek i znalazłem tam informację o nazwie urządzenia, którym były robione - Canon EOS 300D DIGITAL.

Jeśli to prawda to tym bardziej dziwi mnie tak niska jakość zdjęć

Oświetlenie powinno być bardziej równomierne a już na pewno niedopuszczalne jest gdy jest ono skierowane od tyłu obiektu w stronę obiektywu. Po za tym zdjęcia bardzo małe i nie widać na nich praktycznie żadnych szczegółów konstrukcji.

Z tych zdjęć nie da się nic wywnioskować odnośnie modelu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie! Błagamy! Co my zrobimy jak ciebie nie będzie!

No ja to chyba z rozpaczy żałobę roczną na forum ogłoszę.

To jakaś paranoja z tymi spamo-trollami, najpierw jakiś lego potem mamacośtam .

Co do zdjęć to mógłbyś je powiększyć ,bo jak na razie nie spełniają wymogów regulaminu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanujcie tego trolla Mama cośtam. Stanowisko trolla forumowego jest zajęte i nie zamierzam z niego ustępować.

 

Zgadzam się! I chciałbym prosić administrację o nadanie peter'owi tytuł TROLLA ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może i by było. Denerwuje mnie zaśmiecanie takim bezsensownymi tematami, i tak nikt tego nie oceni bo się nie da. Mógłbyś się troche mniej czepiać swoją drogą, napisałem to samo tylko w inny sposób(byłem wkurzony na któryś z kolei durny temat ze zdjęciami robionymi SE) Zdjęcia chyba nie mogą być wyraziste ale może się mylę Mr. Green

Jakbyś ptysiu, skrobnął, ze 2 warsztaty -CONAJMNIEJ- by się czego człek naumiał umieć....porady, wskazówek otrzymał,skrobnął.Pokazał, że na kanapie nie siedzisz, i złości za oceny w "skól", czy handry rodzinnej nie okazywał byłoby oki, z przymrużeniem oka do przyjęcia, wpadłeś skądśtam, wyżyłeś się, chłopak nic więcej nie poprawił...i co dalej?

Znów w jakimś wątku wypłyniesz nie potrzebnie?

A kto ty jesteś księciu ZŁY?

 

 

Mam nadzieję, że autor wątku sie nie zrazi, będzie dalej próbował poprawić własne zdjęcia, poradnik znajdziesz w dziale jak to zrobić, jak pokazać - masz tez dział testów, próbuj az do skutku !

 

 

p.s.

gońcie trolle z forum, w niczym nie pomagają, stopują nowe talenty - jak czegoś nie umiem, to neguję ;)

 

c+dopasuj

 

 

p.s2 Peter, nie dorabiaj niepotrzebnych chistoryjek do własnej 4umografii c - dopasuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.