Jump to content
dumapolski

Modelarska porównywarka cen

Recommended Posts

To ja dodam coś od siebie.

 

Dziś, po części dla siebie, po części z nudów w pracy zacząłem sklejać do kupy arkusz kalkulacyjny w google.docs, zawierający nazwy, ceny i linki do sprzętu modelarskiego w sklepach internetowych (na razie tylko w Polsce). Po dwóch godzinach roboty [EDIT] jestem w połowie katalogowania pierwszego sklepu[/EDIT] skatalogowałem dwa i pół działu.

 

Z oczywistych względów NIE WKLEJAM tam WSZYSTKICH produktów. Pomijając czas jaki to pochłania ograniczam się do podstawowego sprzętu, jako że akrusz jest kierowany do początkujących modelarzy (takich jak ja ), którzy mogą mieć problemy z wyszukiwaniem pojedynczych narzędzi. Stare wygi już wiedzą co i gdzie kupować, natomiast świerzaczki mogą mieć kłopoty (ja ciągle mam ). Dla tego też, bez zbędnego przedłużania...

 

Arkusz JEST TUTAJ.

 

Udostępniony do wglądu dla każdego.

 

Nie udostępniam modyfikacji arkusza. Jeśli to kogoś boli... sorry. Mam doświadczenie w takich otwartych arkuszach jeszcze z czasów EVE Online. Bardzo szybko robi się tam b...ałagan nie do ogarnięcia. Jeśli ktoś znajdzie jakieś interesujące linki proszę podsyłać mi na PMa, na pewno dodam.

 

_____

EDIT2:

 

Na razie nie wrzucam chemii typu podkłady, lakiery, rozcieńczalniki poza tymi, które same mi się nawiną. Za dużo tego ścierwa, a nie chcę się zrazić do "projektu" na samym początku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.