Skocz do zawartości

F-14B Memorial flight of Jolly Roger 1:144


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Model to prezent urodzinowy od Żony a w zasadzie to modele.

Jest to Dragon Memorial Flight of Jolly Roger i zawiera Superhorneta w malowaniu VFA-103 i F-14B VF-103 prezentowanego obecnie.

Poza kabiną która była niedolana i pofalowana jak fale dunaju całość składała sie nieźle. Obecna kabina na zdjęciach szpeci znacznie model, ale jak dorwe inna to wymienię.

 

PA310020-1.jpg

PB020027.jpg

PB020028.jpg

PB020034.jpg

PB020036.jpg

PB020037.jpg

PB020038.jpg

PB020040.jpg

PB020042.jpg

PB020044.jpg

PB020045.jpg

PB020046.jpg

PB020041.jpg

PB020043.jpg

 

Co o tym myślicie pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Przemku widzę,że Twoja fascynacja Dywizjonem i Kocurem jest nieskończona

Cholerne malowanie Jolly Rogers ! CO go zobaczę lecę kupić model.To nic,że pudełka dublują się w szafie...

Modelik ciekawy ,może jakieś zdjęcie przy modelu w 1:48?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem z początku skali i pomyślałem w pierwszej chwili że to 72 . Maleństwo świetne - sam mam w poczekalni kicura tylko, że w 48 lecz też Jolly Rogers. Twoja praca mnie inspiruje lub też wręcz zmusza do tego by w końcu zrobić jakieś fajne latadło dla siebie z tego Dywizjonu . Moje gratulacje bo model jak to mawiają zacny - wielkie da Ciebie za to jak kultywujesz ten sprzęt oraz ten dywizjon .

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Przemku widzę,że Twoja fascynacja Dywizjonem i Kocurem jest nieskończona

Cholerne malowanie Jolly Rogers ! CO go zobaczę lecę kupić model.To nic,że pudełka dublują się w szafie...

Modelik ciekawy ,może jakieś zdjęcie przy modelu w 1:48?

 

Bedę budował dotąd aż będzie ideał

Ja z tym malowaniem mam tak samo, wznowili Hase P19 i musiałem ją mieć

Zdięcia będą jak teraz znajdę czas

 

 

calkiem fajnie ci wyszedl

Dzięki

 

 

Nie doczytałem z początku skali i pomyślałem w pierwszej chwili że to 72 . Maleństwo świetne - sam mam w poczekalni kicura tylko, że w 48 lecz też Jolly Rogers. Twoja praca mnie inspiruje lub też wręcz zmusza do tego by w końcu zrobić jakieś fajne latadło dla siebie z tego Dywizjonu . Moje gratulacje bo model jak to mawiają zacny - wielkie da Ciebie za to jak kultywujesz ten sprzęt oraz ten dywizjon .

 

Poprostu ma świetne malowanie.

Oj Piter Piter Ty się bierz do roboty bo tą śpiewke to od roku już słyszę, buduj, buduj.

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - no kiedyś będzie trzeba się zabrać za niego bo to wręcz boska maszyna. Niestety ta śpiewka to konieczność ze względu na coraz to większą ilość modeli które mają priorytet, a co za tym idzie brak czasu :/. Nawet nie wiesz jak mnie korci jak widzę te Twoje czachy . Może uda się coś ruszyć jak się terminy zluzują lecz na razie będę podziwiał Twoje wynalazki .

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.