Skocz do zawartości

Powrót !!! Evo X C-west street version


koksik750

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon się skończył, więcej czasu na modele.. Na warsztat wrzuciłem Evo X C-west.

DSC03423.jpg

Karoseria polakierowana na biało, oraz czarne elementy, które będą pokryte karbonem:

DSC03424.jpg

Po kilku godzinach, kalka położona:

DSC03427.jpg

DSC03428.jpg

DSC03429.jpg

DSC03430.jpg

Następnie maskowanie białych elementów:

DSC03432.jpg

Po przyciemnieniu karbonu, delikatnie warstwa bezbarwnego i położone kalki:

DSC03433.jpg

Jestem zadowolony z efektu mocno rozcieńczonej czarnej farby. Następnie zmieszałem czarną i złotą farbą, uzyskując metaliczny brązowy odcień i pomalowałem felgi, w których wyciąłem wcześniej dekielki:

DSC03434.jpg

 

Dwie godziny temu polakierowałem karoserię bezbarwnym, więc fotki później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karbon akurat miałem w domu, ale jak zwykle kupuje z hiroboya lub hong kongu.

Co do zdjęć, to faktycznie ciężko zobaczyć karbon, taki właśnie efekt chciałem uzyskać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomysłowy i śmiały pomysł z oklejeniem drzwi bocznych carbonem, bardzo mi się podoba.

Kolor felg też bomba będzie ładnie się komponował z resztą karoserii.

No zasiadam w pierwszym rzędzie i bacznie obserwuję Twój warsztacik a przyzwyczaiłeś nas do wysokiej jakości dzieł z pod Twojej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przedostatnim zdjęciu jest ten przyciemniony karbon ?

Jeśli tak to nigdy bym się nie domyślił bo go nie widać a czy na żywo da się rozpoznać ,że jest tam karbon ?

Ciekawie się zapowiada

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz poszerzał oś ?

Jak na razie jest fajnie choć mi osobiście nie do końca podoba się patent z całymi drzwiami w karbonie no chyba ,że reszta nadwozia była by w jakimś ciemnym kolorze ale zostaje biała tak ?

No ale to twoja bryka i zrób ją tak ,żeby się tobie podobała

A ja będę kibicował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te syfki to mam nadzięje na lakierze i na dodatek niezbyt głęboko?

Na forum Spc to zauważyłem ale się nie wychylałem a tu jednak są zastrzeżenia. No ale to warsztat więc to też się nie wychylam

 

Dymiony carbon wyszedł OK, bo surowa kalka mnie przeraziła. Sam borykam się ze skalą carbonu i wreszcie dorwałem kalkę w odpowiedniej wielkości. Ostatnio nawet pytałem o to na forum ale bez odzewu.

 

Nie mogę się doczekać finału. Tak samo jak Astona. Niebawem zaczynam swojego więc muszę mieć wymiernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.