Skocz do zawartości
Peter 1410

[HUMVEE Galeria] M998 I.E.D. GUN TRUCK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z bólem serca zakładam ostatnią galerię w naszym projekcie grupowym(co dobre,kiedyś musi się skończyć) Podczas projektu spotkałem kilku kolegów zarażonych hummeromanią(ciężka,niewyleczalna przypadłość),sam też się nią zaraziłem Co do modelu to humvee zrobiony prosto z pudła plus kartony z zestawu Tamiya i jeden karabin z zestawu Trumptera.

gwne.jpg

1-12.jpg

1-12.jpg

3-10.jpg

4-10.jpg

6-7.jpg

7-5.jpg

8-5.jpg

9-5.jpg

12-1.jpg

13-3.jpg

11-3.jpg

Dziękuje Wam Panowie za wszystkie wskazówki,dobre rady dotyczące modelarstwa (cała skrzynka piwa się za to należy) i za te pokłady wiedzy o humvee (dzięki Wam dużo się dowiedziałem).

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pochwaliłem na forum Humvee, pochwalę i tu - ładnie i czysto sklejony model. Podobają mi się też zdjęcia

Powtórzę też najważniejsze jeszcze raz - pora na przełamanie obaw i wprowadzenie nowych technik do warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mi się podoba, jedynie model wydaję mi się płaski. Ale duża ilość bambetli to duży plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny model, jestem fanem Humvee, zawsze z ciekawością je oglądam. Nie jestem mistrzem modelarstwa ale ja bym go jakoś przykurzył bardziej, przybrudził, obił może.. ;) Ogólnie bardzo fajnie, i ta Coca Cola..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi