Skocz do zawartości

Bismarck 1/700 Dragon


dawidcsmw

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem. Wióry jednak leciały jak powinny.

 

Dostałem wiadomość od kolegi GreeN Który ma identyczną szlifierkę jak ja. Polecił mi zacisk trójszczękowy Dremela i wiertła do niego. Mam nadzieję, że to rozwiąże w końcu problem słabych wierteł.

 

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam, chcę oznajmić, że projekt nie umarł i ma się całkiem nieźle. Oczywiście nadal nie skompletowałem wierteł, ze względu na problemy finansowe. Jednak liczę, że w najbliższym czasie to uczynię Nie mogę się doczekać zresztą

Stan prac na chwilę obecną wygląda następująco: Miłego oglądania)

 

Z powodu braku wierteł kadłub nawierciłem od części dziobowej i to nie skończyłem, gdyż lewa burta nie jest skończona

... a na rufę to mi już wierteł w ogóle nie starczyło

 

P210111_061501.jpg

P210111_061502.jpg

 

Pokład ogołocony z niepotrzebnych elementów, nie obyło się bez wypadków( stąd szpachla, ale i linie podziału pokładu w ostateczności zrobione Jeszcze muszę wyciąć podstawy do łodzi tak jak w operacji „Rheinübung”.

Przepraszam za złą jakość.

P210111_0614.jpg

 

Następnie komin waloryzowany własnym sumptem - relingi wokół komina z drucików 0,2mm, ale jeszcze nie skończyłem...

 

 

P210111_0618.jpg

P210111_0619.jpg

 

A następnie inne pierdzipałki

 

Radary:

 

P210111_0617.jpg

 

A następnie ( nie wiem jak takie elementy okrętu się nazywają, proszę o podpowiedź ) w sumie jest ich 12.

 

P210111_062001.jpg

 

Taki sam element dużo, dożo mniejszy Wątpię, że cokolwiek zobaczycie:

 

P210111_0622.jpg

 

... ale chociaż ładną rękę mam

 

Na dziś to tyle, niedługo ciąg dalszy.

 

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem, że poddałeś się (wiertłom).

 

Oczywiście nadal nie skompletowałem wierteł, ze względu na problemy finansowe.

Ale żeby ich aż tyle było potrzeba, żeby nawiercić plastikowy kadłub ...

 

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogłaszam, że w dniu wczorajszym zaopatrzyłem się w zacisk trójszczękowy proxxona i ... WIERTŁA

Przepraszam za brak zdjęć niestety w dniu dzisiejszym zaspało mi się trochę do pracy i już nie zdążyłem. W każdym razie pracę z wierceniem rozpoczynam dziś wieczorem, mam nadzieję owocną i liczę na wytrzymałość wierteł. Zacisk trójszczękowy na pewno będzie lepszy, aniżeli tuleja z wątpliwej jakości podkładką

Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.