Skocz do zawartości

Honda STEPWGN "sport" - Fujimi 1/24


macio4ever

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna galeria z ostatnio skończonych modeli.

 

Model ma dorobiony body kit, własna inwencja plus trochę zdjęć z sieci. Dodałem też inne felgi, podwójny wydech i przyciemnone szyby. Na zdjęciu pudełka widać jak miała wyglądać pierwotnie.

 

To była moja większa praca ze szpachlówką i jestem całkiem zadowolony z efektu. Model nie jest konkursowy, zdaję sobie z tego sprawę. Traktowałem go od początku jako poligon doświadczalny.

 

Nie udało mi się tego oddać na zdjęciach ale jest pomalowany Alcladem Priizmatikiem - mieni się w słońcu zminiając odcień.

 

 

a00.jpg

 

a01.jpg

 

a02.jpg

 

a03.jpg

 

a04.jpg

 

a05.jpg

 

a06.jpg

 

a07.jpg

 

a08.jpg

 

a09.jpg

 

a10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu model trafil do nas. Co do modelu to podoba mi sie koncepcja. Na czwartym zdjeciu od tylu na drzwiach lakier dziwnie wyglada. Jeszcze nie podoba mi sie przedni zderzak jest jakis dla mnie ''za plaski'' Czekamy na nastepne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak budzi kontrowersje dla mnie jest OK choć nie jest to szczyt finezji. Lakier na drzwiach jest OK tzn taki sam jak na reszcie - zostały artefakty po kompresji jpg co powoduje takie dziwne jakby odbarwienia.

 

Tak samo maska - ma błysk choć na zdjęciu (słabym) wygląda na lekko matową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alclad Prismatic Sapphire (from Deep blue to UV) czyli od głębokiego niebieskiego do fioletu. Kładzie się go na czarny błysk (ja kładłem na ciemnograntową perłę) i w zależności od kąta padania światła lakier ma inny odcień.

Np patrzac pod kątem z góry dach jest lekko fioletowy, a boki granatowe. Fajnie wygląda w słońcu, taki lekki festyn.

Model był robiony bez napinki, na luzaka. Zamysł był na lekki tuning czyli unknięcie przesady i biznatyjskich ozdobników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo lakier wygląda naprawdę spektakularnie. Jego głębia i tony zmieniają się w zależności od ilości światła i kąta jego padania. Fajny bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie jest konkursowy, zdaję sobie z tego sprawę.

Chyba żartujesz... Jak dla mnie świetne wykonanie dość nietypowego modelu, lakier kameleon też robi wrażenie. Aby było bardzo w stylu Japońskim musiałby siedzieć na podłodze a fele musiałyby się chować w błotnikach i z tyłu lampy Lexus Oj poniosło mnie

 

Gratuluję Świetnego modelu

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie jest konkursowy, zdaję sobie z tego sprawę.

Chyba żartujesz... Jak dla mnie świetne wykonanie dość nietypowego modelu, lakier kameleon też robi wrażenie. Aby było bardzo w stylu Japońskim musiałby siedzieć na podłodze a fele musiałyby się chować w błotnikach i z tyłu lampy Lexus Oj poniosło mnie

 

Gratuluję Świetnego modelu

Pozdrawiam!

 

Dzięki.

Wykonany porządnie ale bez fajerwerków.

Osobiście nie przepadam za dużym negatywem, przesadną glebą itd. lubię delikatne zmiany i zwykle takie robię. Chociaż kto wie co będzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.