Jump to content

Komor

Members
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Dęblin
 • Interests
  Gry, rowery, samochody i modelarstwo:)
 • Occupation
  Student
 1. Lampy masz z tego co widzę źle pomalowane, ich boki powinny być w kolorze, ale tak to poza tym błędem spoko wyszło
 2. Kurcze dopiero teraz spotkałem ten temat. Model spoko, tylko mnie jako wielkiego fana Hondy i jej posiadacza, razi kilka spraw: -to EK9 to polift, a lampy tylne zrobiłeś mu od przedlifta -listwy i lustra czarne, a w EK9 szły w kolorze -do wnętrza nie było kubełków w zestawie? ogólnie w EK9 było czerwone wnętrze, czyli fotele, materiałowa część boczków i dywan -brak czerwonego tła pod znaczkami Hondy -no i gdzie końcówka wydechu? Nie robię tych uwag złośliwie czy coś, tylko tak po prostu chciałem zwrócić uwagę na małe błędy I kolorek pasuje do EK9
 3. Ech, a ja się tyle nagadałem... Ah no to jak temat czytasz, mój post był 8h przed Twoim Ale dobrze napisałeś tam w tej rozpisce swojej
 4. Toż to przecież jest ten użytkownik, który tutaj wszystkich wyzywał od najgorszych jakich się da. To min jego temat : viewtopic.php?f=73&t=48577 Tam bloka na konto dostał jak widać, więc chyba zakładanie drugiego konta powinno tym samym się skończyć. Co do modelu to jest sklejony jak jest, szału nie ma i serio nie zasłaniaj się wiekiem bo byli tutaj 13-14 latkowie, którzy na prawdę ładnie potrafili skleić coś. Ale po poprzednich modelach widać jakiś progres.
 5. Mi się wydaje że fajnie by leżał na stali z kapslem. Ale jeszcze w moim wyborze padło na ATS Cup, Pirellki, Fuchsy i szeroka stal. Jeszcze Roti są fajne, ale nie wiem czy by się dobrze wkomponowały tu.
 6. Ale poziom sklejania i jaka precyzja, wielki szacunek !
 7. Bardzo fajny model, bardzo mi się podoba Jedynie co zauważyłem to to, że na rurze prowadzącej do tłumika szew jest, dobrze widzę?
 8. No mi chodzi o to że ten dach tak odstaje tu i tam..
 9. Co się stało z tym dachem?
 10. Załóż lepiej oryginalne koła, na tych co chcesz składać to model cały urok klasyczności straci :(
 11. Teraz to już w ogóle zdjęć nie ma :(
 12. Od razu pierwsze co rzuca się w oczy to nie wyrównane i nie poszpachlowane linie łączenia połówek skrzyni biegów. I czy kolektor nie jest odwrotnie przyklejony?
 13. Jak dla mnie to patrząc po zdjęciach to trochę za mało dałeś tego błotka na błotnikach za kołami i mógłbyś jeszcze trochę więcej na opony go wrzucić
 14. Ciekawy projekt, będę śledził Nie myślałeś może o zrobieniu prawdziwej rdzy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.