Skocz do zawartości

Jak myślicie ile to będę składał?


nice1990

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Ile masz lat? Czy dużym problemem jest napisanie tekstu złożonego z poprawnie sformułowanych zdań? Z Twojego tematu absolutnie nic nie wynika i nie bardzo jest z czym dyskutować. Język polski to naprawdę nie jest powód do wstydu a wręcz przeciwnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Ile masz lat? Czy dużym problemem jest napisanie tekstu złożonego z poprawnie sformułowanych zdań? Z Twojego tematu absolutnie nic nie wynika i nie bardzo jest z czym dyskutować. Język polski to naprawdę nie jest powód do wstydu a wręcz przeciwnie.

 

pozdrawiam

ty chyba z Chin jesteś po prostu pytanie brzmi Ile będę to składał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pomyliłeś fora, na stronie głównej pod tym wielkim napisem modelwork jest tam coś jeszcze i na pewno nie ma tam nic o drewnie. Mam nadzieje że moderator szybko sprawę załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wrocławia jestem, jeśli już pytasz, a pytanie zadane w temacie jest tak szerokie, że tu zgadywać można, a nie odpowiadać. A że mi się w internetowego wojownika bawić nie chce, to Ci jednak odpowiem na spokojnie, że to wszystko zalezy od tego, jak się do pracy przyłozysz. Patrząc na Twój debiut na forum sugerowałbym jednak potężny skok jakościowy w Twoim warsztacie.

 

Możesz się obrażać, podskakiwać i Bóg wie, co jeszcze, ale taka moja odpowiedź. Jeśli bedziesz prowadził relację z budowy chętnie poradzę czasem to i owo, jesli jednak masz zamiar bawić się tylko w słowne utarczki to miłego życia życzę.

 

ps. sam robię zdjęcia telefonem i wiem, że można się bardziej postarać, choć wymaga to sporej dozy cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz drugi temat z linkami zamiast fotografii. Fotografie są tak marnej jakości, że nie nadają się do pokazywania. Nie licz na to, że takie relacje będą pozostawały na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.