Skocz do zawartości

M998 HMMWV Mortar Carrier - Italeri/Tamiya - 1:35


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Model wersji M998 HMMWV Cargo/Troop Carrier przebudowanej na transporter moździerza M252 kal. 81 mm, przedstawia pojazd z 3/325 Airborne Battalion Combat Team podczas ćwiczeń "Ardent Ground" w Niemczech, w 1994 r.

 

Zbudowany z zestawu Italeri (6484) M1097A2 Cargo Carrier. Koła, fotele i prawie wszystkie drobne elementy zastąpione pozostałościami z modeli Tamiyi. Moździerz i amunicja z zestawu Trumpetera (00423) Modern U.S. Marine M252 Team. Kosz na amunicję, przednia osłona i rama na plecaki dorobione od podstaw.

 

Model jest "prawie" skończony - brakuje kalek z oznaczeniami taktycznymi. Jak mi się nazbiera więcej kalek do uzupełnienia lub do nowych modeli, to zrobię projekt i gdzieś sobie wydrukuję.

 

WARSZTAT

 

DSCF6220.jpg

DSCF6215.jpg

DSCF6227.jpg

DSCF6223.jpg

DSCF6222.jpg

DSCF6219.jpg

DSCF6217.jpg

DSCF6225.jpg

DSCF6224.jpg

DSCF6221.jpg

 

 

Przy poprzednim modelu (Magen David) byłem bardzo sceptyczny, a dostałem właściwie same pochwały. Teraz jestem zadowolony z rezultatów, więc reakcja może być odwrotna ;) Jest kilka małych baboli, ale powiem szczerze, że podoba mi się bardziej niż Dumvee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze, to ja zacznę. Model jak zwykle super. Oto kolejny dowód na to, że nie trzeba kupować drogich modeli, aby zrobić świetny model. Choć na pewno włozyłeś dużo pracy, co widać zresztą. Twój zestaw italerowski wyszedł Ci naprawdę super, nie to co mój. Gratuluję I czekam na kolejne Twoje modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny dowód na to, że nie trzeba kupować drogich modeli, aby zrobić świetny model. Choć na pewno włozyłeś dużo pracy, co widać zresztą. Twój zestaw italerowski wyszedł Ci naprawdę super, nie to co mój

Bardzo dużo dała wymiana elementów na pozostałości z Tamiyi. Co do swojego modelu to wcale nie musisz mieć kompleksów.

 

 

mi osobiście nie widzi się łączenie dachu z ramą szyby.

Pozdrawiam.

Mnie też Pomyślę, jak to poprawić.

 

 

Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chcę tam nic dawać, nie lubię jak na modelu za dużo leży w różnych miejscach. Podłubię trochę przy łączeniu od strony kierowcy, bo tam jest najgorzej. Na żywo jakoś mi się to nie rzucało w oczy, ale na zdjęciach bije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.