Skocz do zawartości

Position is clear, Bradley skala 1:35


Michał96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to jescze raz ja . Pokazuje wam narazie moją osatnią pracę pt.,,Position is clear'' Model trochę słaby jest to chińska firma Lee!

Zła instrukcja musiałem wszystko odrywać bo nic z niej nie rozumiałem. Tutaj próbowałem zrobić dużo obić i ostrego washa. Wszystkie dodatki zrobiłem również samodzielnie. Worki z piaskiem to zestaw mojego brata z klocków Cobi . Oto pare zdjęć. Aha i w miejsce włazu będzie jeszcze figurka amerykańca, ale strasznie nie chce mi się jej malować

jf036.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jf037.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jf038.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jf039.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jf040.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jf042.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne... ale żeby bratu klocki zabrać :( żartuję. Podoba mi się, ale polecałbym odrobinę umiaru w brudzeniu.

 

No nie całkiem zabrałem, był tak skąpy, że musiałem mu dać 2 zł.

A co do brudzenia to masz rację, ale model był jasny, więc chciałem zrobić ostrego washa i obicia, bo na takim kamo zawsze dobrze to widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do brudzenia to masz rację, ale model był jasny, więc chciałem zrobić ostrego washa i obicia, bo na takim kamo zawsze dobrze to widać Smile

wiesz ? w sumie to mogłeś też rozrobić washa bardziej i zrobić go delikatnie na całym modelu tworząc przy tym coś co by przypominało zacieki z deszczu czy coś w tym stylu, może by to lepiej wyglądało, a przynajmniej nie było by znać "plam" w miejscach washa, chociaż w sumie, czy ja wiem czy było by to odpowiednie na bradleyu ? zawsze można spróbować... a co do modelu, to zacny, gratuluję

pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do brudzenia to masz rację, ale model był jasny, więc chciałem zrobić ostrego washa i obicia, bo na takim kamo zawsze dobrze to widać Smile

wiesz ? w sumie to mogłeś też rozrobić washa bardziej i zrobić go delikatnie na całym modelu tworząc przy tym coś co by przypominało zacieki z deszczu czy coś w tym stylu, może by to lepiej wyglądało, a przynajmniej nie było by znać "plam" w miejscach washa, chociaż w sumie, czy ja wiem czy było by to odpowiednie na bradleyu ? zawsze można spróbować... a co do modelu, to zacny, gratuluję

pozdrawiam Adam.

 

Dzięki Adam, wiem, ten wash to zawsze zostawia mi plamy i zacieki ale ciągle nad tym pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa glosy oddane na paprykarzu dla Ciebie

 

Jak na mnie? Jestem zadowolony bardzo , ale powiedz więcej bo mnie emocje wyżrą?! Też byłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie? Jestem zadowolony bardzo , ale powiedz więcej bo mnie emocje wyżrą?! Też byłeś

No na Ciebie. Chyba najladniejszy model. Mialem zagwozdke. Twoj czy Ten kartonowy TY"parowoz" ale jednak wygral plastik. Swietny byl jeszcze holownik ale wole pancerke. I ta flaga na "zywo" troszke go jednak psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.