Jump to content

Seba_The_Eye

Members
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Rochdale
 • Interests
  Powolny powrót do modeli.
 1. Ostatnio jakem go widział jeszcze był...w częściach;)
 2. Myślę, że jakiś miliput, lub tzw. green stuff może pomóc w skorygowaniu kształtu wieży.
 3. Zdjęcia opisanych problemów pomogą w ich wyjaśnieniu:) Więc może wstaw kilka fotek na dobry początek:)
 4. Faktycznie, gąski powinny być niemalże wypolerowane.
 5. Chyba prędzej będziesz musiał kupić Bradleya;)
 6. Płukanka zbyt wyraźna na pojeździe. Psuje to ogólne bardzo dobre wrażenie.
 7. O! A tak niedawno było jeszcze w fazie...ekhm, bardzo produkcyjnej:)
 8. Uff... to sobie Panowie dali po razie. Dobra, wystarczy;) Wielokrotnie pisałem na forum, że jestem fanem prac Przemka. Podoba mi się to, w jaki sposób wykonuje swoje modele. Dobra, czysta robota. Mi do takiego poziomu naprawdę daleko, oj daleko. Dlatego prac swoich nie pokazuję na forum... bo szczerze mówiąc nie ma co pokazywać. Ale do bazy. Faktycznie, uwagi Marcina może mają poniekąd wydziwięk mentorski, no... ale przecież niebezpodstawny. Na pewno nie ma tu krytykanctwa. Przemka z takimi umiejętnościami na pewno stać na jeszcze lepsze modele(Hawkeye na pewno to potwierdzi:)) Przemek, w twoim Tomcatowym warsztacie cierpliwie i z pokorą słuchałeś rad Marcina i wyszedł naprawdę niesamowity(dla mnie rzecz jasna) model. Coś pękło w Tobie, rozumiem, wściekłeś się... Bywa. Marcin, proszę pokaż swoje modele samolotów USN, może Przemek i inni skorzystają, wtedy nie będziesz odbierany w sposób zbyt mentorski(mam dziwne przeczucie, że Przemkowi zarzucasz poniekąd tzw. frajdolarstwo. Terminu tego nie znoszę, a i autorowi tego terminu mam za złe usiłowanie wyznaczania jedynego słusznego trendu w naszym hobby)
 9. Pojawiły się informacje, że ma zmiażdżoną dłoń... Mam nadzieję, że to tylko dziennikarskie paplanie.
 10. No, widzę kolega zaraz będzie musiał budować lotniskowiec w skali:)
 11. Bardzo dobry zakup. Oj, wystarczy na długo:) A u żony w jej "bajzlowniku" znalezione http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=3654 i jest to naprawdę świetne:) Zapewne już co poniektórzy z Was wykryli to bardzo dobre "urządzenie":) Polecam! ps. jak już było, to przepraszam:)
 12. Więźniowie z Niżnego Tagiłu by chyba nie potrafili odróżnić tego, którzy sami montują od Twojego modelu. No i skala(wybitnie nie moja) dodaje dodatkowego wrażenia.
 13. Naprawdę bardzo ładnie wygląda ta 72-ka. Osłona jarzma armaty jednak psuje wrażenie. Cały pojazd w śladach eksploatacji a tu taki strasznie jasny akcent. Rdza na "kapciach" też jakoś zaufania we mnie nie budzi, chyba że konkretny pojazd tak miał. Gąsienice po ostrej jeździe po piachu na poligonie są dobrze wyszlifowane wręcz przez piasek. Oczywiście to tylko moje subiektywne spostrzeżenia. Ktoś coś jeszcze dorzuci?
 14. Powiem tak: kupiłbym Ci kapelusz amerykańskiego kawalerzysty(który zresztą chciałbym bardzo mieć;)) za takie wykonanie tego pojazdu. Jak żywy:D
 15. Możesz kupić, gwarantowane jednak, że czeka Cię niezła zabawa. Sam model w sobie jest dosyć wymagający i do łatwych nie należy(dużo pasowania a i szpachla się w większej ilości pojawi).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.