Skocz do zawartości

USS "MISSOURI" BB63


abir24

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co znalazłem pokład w zapowiedziach

KLIK

a i przy okazji do Varyag,a

mam trzy ich pokłady i podobają mi się, bardzo cieniutkie i sprzedawane w kilku wersjach kolorystycznych, sprzedawca także na ebay, nie są samoprzylepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem napisać o malowanku póki co wz.22/1945 ale Wallace zmącił mi plany tym pokładem i teraz dopuszczam wersje z pokładem i tu kolorki troszke się zmienią , ale to dobrze mam jeszcze troszke czasu i wszystkie pomysły są cenne. Pokład znalazłem i przy okazji do innego modelu który troszke poszedł w odstawke siostra ma mi kupić blaszki do Varyag,a /Zvezda/ - będzie komplecik

Rhayder czy dobrze czy żle, hm bez kleju wieksze pole manewru do korekty przy układaniu, z klejem najprostrza odpowiedż , a czym to przykleić do pokladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze czy źle ?

nie wiem, nie przyklejałem jeszcze żadnego drewnianego pokładu ale dla tych co korzystali już z samoprzylepnych (większość producentów) może to być przydatna informacja

wspomniane są bardzo cieniutkie, prawie prześwitujące, wskazane pewnie więc będzie gruntowanie kolorem, podoba mi się natomiast że można wybrać sobie wersje kolorystyczne (ze cztery) np. jasny pokład dla modelu wypucowanego czy ciemniejszy pod "mokrą" dioramę

Rhayader musimy umówić się na jakiś browar to poglądowo przyniosę ze sobą jeden z tych co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przymiarki pokładu obraz006av.th.jpg

obraz005fe.th.jpg obraz003qe.th.jpg obraz004x.th.jpg

Nie jest żle ale szpachlowanie będzie. Łańcuchy, mierzyłem i wyszło mi 1.1x1.7 w RB znalazłem 1.3x1.75. Wiem, że takie pomiary suwmiarką wytłoczonego plastiku jest obarczone dużym błędem ale trzeba od czegoś zacząć. Czy macie coś dokładniejszego równiez mile widziane zdjęcie tego fragmentu.Dzięki za pomoc Na warsztacie podstawka dużo śladów po wypychaczach itp, póki co tak zostanie czeka mnie wycieczka do sklepu z okuciami meblowymi może coś mi wpadnie ciekawego w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abir24, nie chcę się czepiać, bo sam Ci zająłem z 1 stronę tematu, ale to jest In-Box

Nie czepiasz się fotki wrzuciłem żeby pokazać jak to wygląda z pokładem, na warsztat nie mam jeszcze co pokazać, podstawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Rhayder czy dobrze czy żle, hm bez kleju wieksze pole manewru do korekty przy układaniu, z klejem najprostrza odpowiedż , a czym to przykleić do pokladu Very Happy

Dlatego też nie wiem, bo te, które mam mają taki klej (przy próbie 'na palec'), że jak położysz, to tak musi już zostać; nie widzę możliwości zmiany położenia bez zniszczenia pokładu. A z drugiej strony, jak jest klej, to nie musisz kombinować czym przykleić drewno do plastyku.

 

Rhayader musimy umówić się na jakiś browar to poglądowo przyniosę ze sobą jeden z tych co mam Smile

Ja wezmę kilka swoich, co byśmy nad jednym nie siedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.