Jump to content

Tk-sd RPM'u


Christophorus21
 Share

Recommended Posts

Tak jak kiedyś obiecywałem- kolejna galeria z mojej„wrześniowej” kolekcji. Tym razem jest to pierwszy z moich „karaluchów”- Tk-sd z RPM- u. Od razu należy się tutaj jednak pewne wyjaśnienie... Otóż to, co RPM nazywa TK-sd w rzeczywistości jest normalnym TKS- em tyle tylko, że uzbrojonym w armatę Puteaux. Taka drobna nieścisłość… Pojazd poza samym uzbrojeniem (działkiem zamiast km-u) nie różnił się niczym od standardowego TKS- a. Ok. dosyć tej historii

 

Co do modelu- on także powstał „jakim go wtryskarka stworzyła”- czyli prosto z pudła Kleiło mi się go dobrze. Nie obyło się bez kilku „baboli” ale cóż… jak to mówią Francuzi, „nikt nie jest doskonały…”

 

Zapraszam do oglądania i komentowania

 

IMG056.jpg

Tks6.jpg

Tks2.jpg

IMG059.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jaka to skala? Model ciekawy, ale wykonanie hmm...mogło by lepsze. Przede wszystkim malowanie. Klory kamo nachodzą na siebie w taki trochę dziwny sposób. Gąska (bo to winyl prawda?) przeczy prawom grawitacji. Polecam otwieranie warsztatu, wtedy koledzy mogą coś podpowiedzieć zanim jest za późno. NIe zniechęcaj się jednak i twórz dalej - bo to przecież ma być twoja przyjemność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.