Jump to content
RH

Fi-156C Storch Tamiya 1:48

Recommended Posts

Model jak i samolot jest tak znany że raczej nic nie będę dopisywał ze swojej strony Może tylko tyle, że jest to model Tamiyi

w skali 1:48 w barwach z Afryki Północnej używany przez samego Erwina Rommla w 1 zwiadowczym dywizjonie 1942 i to tyle ;o)

P6130370.jpg

P6130369.jpg

P6130368.jpg

P6130366.jpg

P6130364.jpg

P6130363.jpg

P6130362.jpg

ghgf.jpg

ghg.jpg

dfffdg.jpg

Szacun wielki, pytanko, jak malowałeś ten model, że takie fajne esy floresy na nim wyszły ?pędzel? Aero? a jak aero to jak ?

Piękny model z niesamowitym kamuflażem, jestem pod ogromnym wrażeniem żmudnej, mrówczej pracy przy kamuflażu(sposób zapisany w głowie, do prób - kiedyś zastanawiałem się na jaką cho..rę jest to coś w komplecie kreślarskim). Czemu opony są tak biało załoszowane? Ramę oszklenia malowałeś, czy to kalkomanie docinane?

W razie spotkania zobowiązuję się do postawienia koledze RH Jarek!

Piękny model z niesamowitym kamuflażem, jestem pod ogromnym wrażeniem żmudnej, mrówczej pracy przy kamuflażu(sposób zapisany w głowie, do prób - kiedyś zastanawiałem się na jaką cho..rę jest to coś w komplecie kreślarskim). Czemu opony są tak biało załoszowane? Ramę oszklenia malowałeś, czy to kalkomanie docinane?

W razie spotkania zobowiązuję się do postawienia koledze RH Jarek!

Oponki to coś co miało przypominać pył pustynny (zestaw "DUST and RUST" z Life color

szyby zamaskowane maskami ,które znajduja się w zestawie

zestaw "DUST and RUST" z Life color

Uważam, że wiele rzeczy kupujemy ufając producentom w ich przemyślany i dedykowany wyrób, a nie kierując się naszą intuicją i to czasami wychodzi in minus, oczywiście na naszych modelach. Ten nie robi błędów, co nic nie robi i wszystko na temat.

Jakiś czas temu kupiłem kilka pigmentów do modeli, mały pojemnik za chyba 12zeta i niedługo po tym w sklepie z farbami wyczaiłem pigmenty do farb i barwienia w masie innych specyfików, w opakowaniach 1kg za chyba 8 zł. Jedyny minus, to ilość i przechowywanie. Ta informacja dla wszystkich czytających - może się przyda i nie wydacie majątku na chemię.