Skocz do zawartości

Dodge Challenger '70 T/A


skwarciu21

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że czekam na dostawę szpachli w moim sklepie i nie mam jak robić dachu w camaro wziąłem na warsztat w sumie zaczęty już model Challengera T/A. Będzie to replika tego Challengera

hotchkisemaxchallenger_01a.jpg lecz nie w 100%. Na razie zrobiłem wnętrze w 90% oraz silnik którego zdjęcia pokaże troszkę później. I teraz takie jedno pytanie czy podwozie musi być koniecznie w kolorze nadwozia?

zdjcie0335.jpg

zdjcie0336s.jpg

zdjcie0337p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czekam na dostawę szpachli w moim sklepie i nie mam jak robić dachu w camaro wziąłem na warsztat w sumie zaczęty już model Challengera T/A. Będzie to replika tego Challengera

hotchkisemaxchallenger_01a.jpg lecz nie w 100%. Na razie zrobiłem wnętrze w 90% oraz silnik którego zdjęcia pokaże troszkę później. I teraz takie jedno pytanie czy podwozie musi być koniecznie w kolorze nadwozia?

Witam.

Podwozie w tym samochodzie było malowane w kolorze nadwozia tak jak na tej stronie:

http://www.440magnum.com/mopars/1999/au ... erta.shtml

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1970 Dodge Challenger T/A 340 6-Pack Undercarriage

Witam.

Przepraszam za poprzedni link ale nie wiedziałem o tym odnośniku.

Artur

To nie jest ten sam samochód.

 

Podwozie pomalowałem na kolor srebrny metalik, wnętrze już skończone jedynie muszę zrobić nową dźwignie zmiany biegów, silnik jest prawie skończony ponieważ brakuje tylko okablowania, a co do kasty to już się maluje

DSCF0615.JPG

DSCF0618.JPG

DSCF0619.JPG

DSCF0620.JPG

DSCF0621.JPG

DSCF0623.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się jeszcze popracować nad zegarami, które póki co wyglądają plastelinowo. Na pewno stać się na więcej. Samo wnętrze wygląda trochę smutno. Może chociaż przetrzyj trochę suchym pędzlem pedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Czas odkopać temat. Poprzedni lakier mimo kilku warstw nie chciał pokryć dobrze krawędzi i był zbyt jasny, model wylądował w docie po czym położyłem 1 warstwę białego podkładu i obecnie ma się prezentuje się tak:

1922010_644927335567452_592411239_n.jpg

 

Zegary, jak i całe wnętrze zostanie poprawione lub pomalowane na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za komentarze ;) Drewniane panele, pomalowałem brązową farbką, a następnie pomarańczowym clearem, jedynie żałuję, że nie przeleciałem przed klarem rozcieńczoną czarną farbką, aby słoje drewna było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.