Jump to content

Corsair|1:72|Hobby Boss


ksiadz
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Model to prezent dla mojej dziewczyny jako że zażyczyła sobie model "lecący" postanowiłem coś wy myśleć i stąd ten wybuch. Za sterami siedzi Ona figurka wykonana od podstaw i pierwsza w karierze wiec zachwytu nie ma, ale co tam. Co do modelu to bardzo szybko się go sklejało wszytko ok ale jakoś ta frajda uciekła gdyby się uprał złożyło by się go bez kleju. Zamknięcie klap podwozia w modelu to trudna sztuka, ale jakoś się udało. Kalki bardzo delikatne i cienkie, ale ładnie siadły.

 

Zapraszam do galerii:

 

C01.jpg

C02.jpg

C03.jpg

C04.jpg

C05.jpg

C06.jpg

C07.jpg

C08.jpg

C09.jpg

C10.jpg

C11.jpg

C12.jpg

 

C13.jpg

C14.jpg

C15.jpg

C16.jpg

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł, . Sam model wygląda nieźle, widać że sklejony czysto,i poprawnie ale ogólnie do realizmu czegoś mu brakuje, wygląda troszkę jak die cast, Bardzo podoba mi się faktura powierzchni wody, ale już wybuch wygląda troszkę nienaturalnie przynajmniej na fotkach. Ogólnie całość robi dobre wrazenie ,ale na Twoim miejscu popracował bym jeszcze nad samym modelem żeby go troszkę urealnić, ożywić. Gratulacje za ciekawy pomysł,Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pomysł fajny, aczkolwiek zamiast wybuchu mogłeś dać jakiś przeźroczysty pręcik. Inna inszość malowanie od F4U-4B na F4U-1? Coś się komuś pomyliło z deczka ;)

Link to comment
Share on other sites

Model elegancko wykonany . Jednak wydaje mi się że pilot nie jest pomalowany, mogłeś poodchylać stery .a model nabrał by większego realizmu. Postaraj się to poprawić i wrzuć nowe zdjęcia gotowego modelu .

Diorama jest rewelacyjna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.