Skocz do zawartości

Albatros DV 1:32 WW


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo paru zaczętych modeli ,spróbuję jeszcze rozpocząć jeden modelik a mianowicie Albatrosa DV z Wingnut Wings w 1:32

oczywiście . Wcześniej skleciłem figurkę Eduarda Rittera von Schleicha wiec teraz wypadałoby mu sprawić jakiś samolocik

Chłopina przecież na czymś musi latać

Zobaczę jak mi pójdzie praca nad tym modelem ,wszak 5 modelików w tym samym czasie kończę :(

 

P7200461.JPG

P7200462.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Po długiej przerwie ,spowodowanej produkcją innych modeli postanowiłem coś ruszyć w sprawie Albatrosa , bo modelik z takiej stajni jak WW nie powinien długo leżakować

Tak wiec pomalowałem środeczki kadłubika (nie robiłem zdjęć bo są identyczne z tymi co byly pokazywane w warsztacie ,Albatrosa DVa z tej samej firmy) po za tym wykonałem zbiornik (widoczny na zdjęciu )oraz

silnik (także widoczny) .Pokazuje go ponieważ rożni sie on od wersji z Albatrosa DVa .

 

viewtopic.php?f=86&t=26522

 

P1220762.jpg

P1220761.jpg

P1210760.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, ja lubie takie dziwadła jak ta Hansa na pływakach; tak czy siak wyboru dużego nie ma:)

 

Z kolei mam nadzieję, że następny na warsztacie u ciebie wyląduje Fe.2b - linek ci u tugo dostatek i można poszaleć!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, ja lubie takie dziwadła jak ta Hansa na pływakach; tak czy siak wyboru dużego nie ma:)

 

Z kolei mam nadzieję, że następny na warsztacie u ciebie wyląduje Fe.2b - linek ci u tugo dostatek i można poszaleć!;)

 

I owszem cały czas myślę o zakupie ,ale na razie krucho z funduszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... silniczek na wypasie panie niczego sobie będzie jak go dokończysz .

Na pewno dokończę ,ale niewiadomo jak to długo potrwa Bo jednak są inne priorytety

Tak że radzę uzbroić sie w cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś pogrzebałem w Albatrosiku , czego dowodem są kolejne fotki

A wiec zmontowałem przedział z fotelikiem ,a także zmontowałem deskę z przełącznikami do paliwa .

pokusiłem sie o wykonanie w tylnej części całego zespołu zaworów wraz z przewodami ,choć uważam to trochę za snobistyczne z mojej strony ,bo w praktyce i tak tego nie będzie widać.Czyli podsumowując cala praca psu na budę .Ale jak już zrobiłem to niech tak zostanie

 

100_3934.JPG

P1280774.JPG

P1280773.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A ja już Cię pytałem jakich metalizerów używasz?

Jakie sie napatoczą to znaczy Alcad II .Model Master ,Humbroll nr 2000,czasem Revell,no i Gunze ,chociaż te ostatnie to jakieś dziwne są i po pomalowaniu strasznie sie wycierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.