Jump to content

manas

Members
 • Content Count

  1,293
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by manas

 1. manas

  MiG-21

  Tak, wiem, chodzi mi o inne zdjęcia, niż ten kadr. Na ujęciach z filmu nie widać np. tego, jaka szachownica jest na stateczniku. Z innej beczki: co jest podwieszone pod tą PF 1506?
 2. manas

  MiG-21

  W Na niebie i na ziemi uchwycony został PFM o nb 6701. Numer na ciekawy krój cyfr, kojarzący mi się z 26 PLM, czy dobrze? Czy ktoś z szanownych kolegów ma jakieś foto tego samolotu z okresu przedremontowego?
 3. manas

  MiG-21

  Adam Gołąbek w Lotnictwie z Szachownicą nr 17 podaje, że większość dostarczonych w 1980 do 34 była w ogóle bez napisów eksploatacyjnych.
 4. Moje pacyficzne kalki z Kagero wreszcie przestaną żółknąć 😉
 5. Jeśli będzie to jakość, powiedzmy, eduardowego MiGa-21, to cena jest ok. Oczywiście kupię jeden zestaw "na próbę", choć "pocięcie" modelu trochę mnie niepokoi.
 6. Sprzedam kalki (zafoliowane) i figurkę Manfreda von Richthofena (też w folii) z zestawu Wingnut Wings 32601. Cena: 40 złotych plus koszty wysyłki 12 złotych.
 7. Obydwa świetne, prawdziwa radocha na nie patrzeć!
 8. Ciekawe, że już wszyscy chyba zapomnieli o zapowiedzianym L-39 z AMK. Sami sobie zapracowali na to, że nie traktuje się ich już poważnie.
 9. Piękny ten Limek 2004! Bristol Fighter robi wrażenie!
 10. Powoli oswajam się z sylwetką tego samolociku, która do niedawna była dla mnie nie do przyjęcia. Coraz bardziej mnie przekonuje. Model - jak to zwykle u kolegi bywa - zasługuje na uznanie
 11. Modeliki Wingnut Wings w ofercie Exito. https://exito.sklep.pl/pl/producer/WINGNUT-WINGS/331
 12. Bardzo fajny. ] Kusi, ale Kinetic to Kinetic, szkoda nerwów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.