Jump to content

manas

Members
 • Content Count

  1,300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybaczcie ignorancję laika: na T-55U nie było dodatkowych "przeciwatomowych" osłon włazów?
 2. Bardzo przydatna informacja! Zdjęcia czołgu znalazłem na stronie 11 pułku czołgów. Dzięki!
 3. Szukam fotografii T-55 o numerze 8451, do którego kalki robi Toro Model (35D23) http://www.toro-model.com.pl/pliki/35d23e.htm
 4. manas

  MiG-21

  Kolegom kaesz i em dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi!
 5. Dzięki, już wszystko wiem.
 6. Świetna robota! Czy T-54A produkowane w PRL (przed modyfikacjami w trakcie eksploatacji) były identyczne z T-54A sowieckimi?
 7. manas

  MiG-21

  Tak, wiem, chodzi mi o inne zdjęcia, niż ten kadr. Na ujęciach z filmu nie widać np. tego, jaka szachownica jest na stateczniku. Z innej beczki: co jest podwieszone pod tą PF 1506?
 8. manas

  MiG-21

  W Na niebie i na ziemi uchwycony został PFM o nb 6701. Numer na ciekawy krój cyfr, kojarzący mi się z 26 PLM, czy dobrze? Czy ktoś z szanownych kolegów ma jakieś foto tego samolotu z okresu przedremontowego?
 9. manas

  MiG-21

  Adam Gołąbek w Lotnictwie z Szachownicą nr 17 podaje, że większość dostarczonych w 1980 do 34 była w ogóle bez napisów eksploatacyjnych.
 10. Moje pacyficzne kalki z Kagero wreszcie przestaną żółknąć ?
 11. Jeśli będzie to jakość, powiedzmy, eduardowego MiGa-21, to cena jest ok. Oczywiście kupię jeden zestaw "na próbę", choć "pocięcie" modelu trochę mnie niepokoi.
 12. Sprzedam kalki (zafoliowane) i figurkę Manfreda von Richthofena (też w folii) z zestawu Wingnut Wings 32601. Cena: 40 złotych plus koszty wysyłki 12 złotych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.