Skocz do zawartości

T-34/85 + podstawka Berlińska


bolek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj mam do zaprezentowania Czołg średni T-34 /85 , wraz z dodatkowym opancerzeniem (siatkami po bokach), umieściłem go na podstawce Berlińskiej, na której znajdują się :Czołg, Improwizowana Armatka, 2 żołnierzy

Wehrmachtu. Diorama została wykonana z:

-Własnej produkcji kostki chodnikowej

-Własnej produkcji cegiełek

-Pożyczyłem trochę rzeczy z zestawu MiniArtu (Drzwi,kawałek ogrodzenia)

-Trochę kół z zestawów Dragona, oraz Elementów foto-trawionych.

Proszę o komentarze , krytyka oraz pomysły mile widziane.

 

p1010139u.th.jpg

p1010140gk.th.jpg

p1010141ok.th.jpg

p1010142e.th.jpg

p1010143d.th.jpg

p1010144w.th.jpg

p1010145n.th.jpg

p1010146a.th.jpg

p1010147d.th.jpg

p1010148fs.th.jpg

p1010149c.th.jpg

p1010150y.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo Fajnie, figurki ładne, ale parę rzeczy mi nie pasuje:

* Te siatki na pancerzu: wydaje mi się że powinny być w kolorze pancerza.

* zbyt czysta jak dla mnie ulica: jakiś pył, zacieki, bo poza cegłami tam nic nie ma

Mimo to scenka jak najbardziej na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólne całkiem fajnie, podoba mi się ale...

 

Jest to nie pierwszy i zapewne nie ostatni k230 a znów ten sam błąd.

Nie mam pojęcia dla czego ale niemal wszyscy robią ten czołg ze szprychowymi kołami, a przecież k230 miał pełne koła

2c7c2ecd7c01.jpg

 

Domyślam się , że wynika to z błędu zestawu Dragona, który najwyraźniej pomylił koła dla tego też odpuszczam Ci błąd ale niech to będzie wskazówka dla innych na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sklejałem tego teciaka, mój debiut w skali 1/35.

Co do Twojej pracy, to całkiem fajnie Ci wyszła, widać że miałeś pomysł. Jednak jak dla mnie całość jest za czysta i brakuje w niej tego "czegoś". Kilka sugestii ode mnie:

- Na ulicę można by wysypać nieco więcej cegieł, gruzu, może nawet jakiś mały krater po bombie no i kurz od walących się budynków.

- Na czołgu można by poszaleć pigmentami w kolorach cegieł, gruzu, ogólnie miejskiego brudu. Kilka obić i jakiś zaciek też by nie zaszkodziło, zwłaszcza, że dodatkowe opancerzenie wygląda na pordzewiałe i zużyte.

- Na murku można by namalować jakiś napis w stylu "nie skapitulujemy" oczywiście w języku niemieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Całkiem fajnie prezentująca się scenka. Jest na co popatrzeć, bo diorama jest dynamiczna, choć podzielam zdanie kolegów, że przydałoby się trochę więcej kurzu i pyłu, bo teraz ten Berlin roku 45-ego wygląda zbyt sterylnie. Myślę, że z powodzeniem mógłbyś wrócić z tą dioramką na warsztat.

 

 

Na murku można by namalować jakiś napis w stylu "nie skapitulujemy" oczywiście w języku niemieckim

 

Albo na przykład napis informujący o schronie przeciwlotniczym: "LSR" i strzałka. Nie zaszkodziłyby również strzępy jakiegoś niemieckiego plakatu propagandowego.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lufa działka jest nie przewiercona

scenka za czysta nie mówię żebyś wszystko zasypał gruzami ale żebyś sypną trochę pyłem(z cegieł) na drogę

poza tym trochę się scenka kupy nie trzyma chodzi o tego z panzerfaustem czemu on nie ucieka za murek? czołgowi z reguły towarzyszy piechota.

Ogólnie scenka fajna figurki ładnie pomalowane a najbardziej podoba mi się ten murek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.