Skocz do zawartości

German Infantry Set 1:35 TAMIYA


GrzesiekW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Na warsztat wchodzą figurki TAMIY. Są to Niemiaszki w skali 1:35.

 

Garść zdjęć.

 

dsc06868y.jpg

 

dsc06870n.jpg

 

dsc06869v.jpg

 

dsc06868y.jpg

 

 

Czy ktoś zna nazwę farby pactra która przedstawia kórtke Niemca?

 

Oraz, czy wie ktoś na czym polega cieniowanie farbami olejnymi (nie twarzy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bardzo stary,farby pactra to woda straszna nie da się nimi malować jeśli to twój pierwszy zestaw jaki będziesz robił to odradzam odrazu będziesz zawiedziony efektem i się zniechęcisz jak chcesz napisze ci na PW ciekawe zestawy Dragona (bardzo dokładne wypraski) oraz łatwe w malowaniu dam ci też numerki farbek Vallejo które są imo najlepsze do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to pierwszy mój warsztat z figurkami (właśnie z powodu problemu z farbami), ale nie pierwszy zestaw(dużo tworzyłem w Napoleonie w 1:72). Zestaw tak - nie jest najpiękniejszy jaki lepiłem. Malowanie aerograf ile wlezie, reszta pędzlem. Co do vallejo tak są lepszymi farbami do malowania figurek, posiadam pewną ilość tychże farbek ale nie do tego zestawu, temu napisałem Pactra.

Chciałem złożyć (najlepiej dziś) zamówienie na lakiery vallejo więc jeśli byś mógł pomóc w wyborze farb vallejo to był bym wdzięczny. Nie mogę znaleźć koloru kurtki więc o niego proszę szczególnie (z tego co obserwuję dłuższy czas to kurtka według TAMIY to chyba xf 65 ).

 

Pozdrawiam Grzesiek.

 

P.S.1 Nie zraże się co do malowania modeli oraz figurek .

P.S.2 Malowałem Dragonowskich fallschmirjager z tejże samej kampani.Wypraski lepsze tak, ael jak coś się kupiło to pasowało by złożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz fajny efekt uzyskać feldgrau to

Vallejo daje nr

70830 jako bazowy

70886 rozjaśnienia na nagięciach materiału i detalach

no i tyle można też delikatny wash zrobić w zagięciach ale bardzo bardzo delikatny.

W mojej relacji właśnie maluję figurantów więc zobacz czy ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podoba mi się . Dzięki wielkie za pomoc.

Praca jeśli materiały (farby) dotrą, ruszy podk koniec tygodnia (chodzi o malowanie).

Na czas obecny skleiłem (tyle ile można było) gościa od obsługi MG 34. Zaszpachlowałem i z aero naniosłem czarny podkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.