Skocz do zawartości

sklep na ukrainie


66-400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników modelarzy. Szukając modeli z rodziny su-17 znalazłem taki oto sklep na ukrainie. http://www.hobby.dn.ua/contact_us.php. Czy ktoś może kupował kiedyś w czymś takim? Zaznaczam, że interesują mnie samoloty z rodziny su-17 i nie tylko z mastercrafta, a oferta jaka posiada ten sklep jest naprawdę bogata. Czy ktoś może się orientuje czy jesli kupię tam modele to wogóle dotrą one do mnie do Polski do Torunia??? Jeśli ktoś zna jakieś sklepy w Polsce z bogatą ofertą interesujących mnie modeli prosze o info. Z góry dzieki za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna jakieś sklepy w Polsce z bogatą ofertą interesujących mnie modeli prosze o info.
Życzysz sobie spis w wordzie czy wolisz w excelu?

Poszperam w necie i przygotuję dokładny spis co jest za ile, w jakiej skali i w jakim sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manasCo????

No można kilka 17ek kupić. A dokładniej m.in Su-22M3 "Gulf of sidra conflict"

Su-20/R "Last Flight", Su-17M2 `Ural guardian`, Su-17/22 UM-3K, Su-7 BKL A-Bomb Strike Aircraft bo te akurat mnie intersują. Wiem, że to mastercraft i prawie wszyscy na tego producenta narzekają, ale kiedyś za czasów młodości kleiłem Plastyka z Pruszkowa i byłem z nich zadowolony jak na moje umiejętności. A szukam tych modeli u naszych wschodnich sąsiadów bo w Polsce ich nie znalazłem jeszcze. A szukałem ich dużo gdyż bo jestem Suczomaniakiem:) a prócz kół i kalek podobno m. in http://www.hobby.dn.ua/index.php?manufa%20...%20der&page=8

Grzes też szperałem. Nawet w internecie :evil: i w Polsce tego co szukam nie znalazłem. A jak ty wiesz gdzie mogę dostać to co mnie interesuję to proszę o znak sygnał.

POZDRO wszystkim, którzy mi odpowiedzieli i zmierzają odpowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj żeby Mastercrafta z Ukrainy sprowadzać.

Poszukaj na allegro, tam tego mnóstwo i w dodatku są okazje (ja kupiłem Su-20 last flight za 5,00zł).

 

Albo... napisz do mastercrafta, pomagają chętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mastercrafta??? toć oni chyba nawet nie mają strony. a napewno nie mastrcraft.com.pl ani matsercraft.com ani mastercraft.pl bo na tych stronach już byłem i modeli tam nie znalazłem. A tego Su 20 to z tego co pamietam kupiłeś ok 2007 roku:) i miał powyłamywane elemnty:) takiego bym nawet za 20 kupił. Ale ostatnio su 20 ktoś sprzątnął mi na allegro sprzed nosa:( a wolałbym kupić kilka modeli u jednego sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mastercrafta??? toć oni chyba nawet nie mają strony
czy ja pisałem gdzieś o wchodzeniu na stronę internetową?

 

 

A tego Su 20 to z tego co pamietam kupiłeś ok 2007 roku:) i miał powyłamywane elemnty:) takiego bym nawet za 20 kupił.
Nie wiem o jakim piszesz, mój jest sztuka nówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.