Skocz do zawartości

Tirpitz 1:350 Revell


yarris

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz obiecane fotki tego co juz mam

DSCF0243.JPG

DSCF0246.JPG]

DSCF0247.JPG

DSCF0248.JPG

DSCF0249.JPG

[imghttps://lh6.googleusercontent.com/-Psz62N6etGM/TmuIjCSaOII/AAAAAAAAABs/DOBRgL9e130/s640/DSCF0250.JPG][/img]

DSCF0251.JPG

Teraz czekam na poklad, lufy 37 mm i blaszki LionRoar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli chodzi o zaginarke Small Shop to jest chyba Rolls Royce wsrod zaginarek- poza tym jestem w ciezkim szoku-dzis doszly do mnie blaszki Lion Roar z Japonii wyslane FedEx 8 wrzesnia- 4 dni to sie w glowie nie miesci- z Polski UPS ida juz tydzien zamowione klamotki i spodziewam sie ich w srode (sledze tracking przesylki)- zdjecia wrzuce jutro bo dzisiaj juz nie mam sily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni tam mają lepszą benzyne i szybciej jeżdzą a nasze paczki nawet nie ida. Ja teraz zamawiałem w Czechach jakieś blaszki do Yamato i nawet nie minęło 6 dni jak miałem to w domku Reszta bez koment.

No to musimy poczekać do jutra na zdjęcia. O zaginarce nawet nie wspominam , napisałeś wszystko.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję że nie kupiłem blaszek lion roar do swojego. A ja swoją giętarkę zamówiłem w Polsce i to na dodatek w sklepie w którym nie mam szczęścia do towaru. Ale dostałem zapewnienie że w ciągu 8-10 dni dostanę swój towar. Dobrze wiedzieć że przynajmniej warto na nią czekać. Na szczęście teraz nie zależy mi już tak na czasie.

 

A tak po za tematem to czekam na warsztat bo co prawda to znowu Tirpizt ale z jakimi dodatkami.....

 

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni tam mają lepszą benzyne i szybciej jeżdzą a nasze paczki nawet nie ida. Ja teraz zamawiałem w Czechach jakieś blaszki do Yamato i nawet nie minęło 6 dni jak miałem to w domku Reszta bez koment.

 

 

Paczki z Japoni idą tak szybko bo rozumiem wy też mieszkacie w kraju kwitnącej wiśni? Bo jeżeli jednak w Polsce to 50% pochwał należy sie chyba naszej poczcie... W końcu to nie skośnoocy kurierzy wam to do domu przynoszą, prawda?

 

6 dni z Czech to ma być dobry wynik? - Poczta Polska uwija się w max 3-4 dni. Rekord to 1 dzień (przy zwykłym priorytecie). A w odbrębie Europy jak coś idzie od mnie dłużej niż 5 dni to sytuacja dla mnie wyjątkowa...

 

Cosik przegainacie z tym narzekaniem na Pocztę Polską... Mam wrażenie, że niektórzy tak mają "z przyzwyczajnia" - ja na naszą pocztę nie mogę powiedzieć jednego złego słowa.

 

Btw - narzędzia od "The Small Shop" są rzeczywiście warte swojej ceny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze nie pisze i nie publikuje nowych zdjec ale w chwili obecnej mam cholerne klopoty osobiste (ciezko chory ojciec w szpitalu)- wiec wybaczcie

Smutna wiadomość. Z mojej strony życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego Taty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta pod postem- nie znam jeszcze wszystkich sztuczek na forum-jak wspomnialem ilosc blach jest powalajaca- mam nadzieje, ze pomozecie mi oddac jak najwierniej tego zapomnianego "bohatera" II Wojny Swiatowej- licze na uwagi i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu cos drgnelo w temacie Tirpiza. Zabralem sie za niego chyba jakos nietypowo bo od dzial 105 mm. Na razie tak wygladaja postepy na dzien dzisiejszy.

Tak wygladaly wieze po ogoleniu

DSCF0284.JPG

a pozniej zaczelo sie blaszkowanie

DSCF0293.JPG

na razie jeszcze pracuje nad dokladnym zestrojeniem aparatu i swiatla

DSCF0288.JPG

mysle, ze z czasem bedzie coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym dalej tak sie bawic ale ciezko jest cos kleic gdy w glowie tluka sie inne mysli- nie wchodzac w szczegoly ojciec ma przerzuty do kosci i mozgu wiec sami rozumiecie, ze nie jest mi teraz latwo- mimo tego bede sie staral- bo lepienie jest jakas odskocznia od rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.