Skocz do zawartości

Demolition Team


MrDyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi z małych projektów machniętych ostatnio (poza Sheriff Justice). W sumie nie bardzo się mogłem zdecydować czy do figurek czy tu do dioram (jest to raczej winietka).

Figurki produkcji Warhammer - Citadel. Dwóch delikwentów o sympatycznych twarzyczkach z zestawu Demolition Charges Team, plus mały zakapturzony przystojniak poniewierający się dotąd w szufladzie. Ściana budynku z któregoś zestawu HQ72. Reszta z zachomikowanego złomu.

Malowanie akrylami Vallejo, Citadel i Lifecolor. Brudzenie AK Interactive i pigmenty ze startych pasteli.

 

Parę fotek w trakcie dłubania...

 

Najpierw Edek Grzywka

 

DSC_4022.jpg

 

DSC_4023.jpg

 

I jego kompan Uśmiechnięty Jacuś

 

DSC_4029.jpg

 

DSC_4030.jpg

 

Ich śladem podąża zakapturzony szpieg z Krainy Deszczowców...

 

DSC_4026.jpg

 

DSC_4027.jpg

 

Podstawka w stadium wstępnym

 

DSC_4031.jpg

 

DSC_4033.jpg

 

A tak się zakończyło

 

DSC_4115.jpg

 

DSC_4114.jpg

 

DSC_4116.jpg

 

DSC_4117.jpg

 

Blondas w zbliżeniu

DSC_4124.jpg

 

DSC_4125.jpg

 

Jego uśmiechnięty koleżka

 

DSC_4123.jpg

 

A tu się chowa ich tropiciel

 

DSC_4121.jpg

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahahahhahahah podróże w czasie i przestrzeni. Ktoś się zgubił, ktoś chce coś wysadzić. REWELACJA!!!!

 

Dzięki wielkie Liczyłem po cichu, że Ci przypadną do gustu

 

Mi szczególnie podoba się szpieg z Krainy Deszczowców

 

Jak skończyłem go malować to mi się jakoś tak skojarzył Ehh tak mi się wspomniały smarkate lata...

 

Zagadka: Z kim Wam się kojarzy uśmiechnięty Jacuś? Czyli po kim dostał imię? (dla ułatwienia - szukajcie w świecie sportowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie podoba mi się bardziej od komisarza - cała scenka. Bardzo fajna niebieska beczka. Ładnie podmalowane figsy - buty to hołd dla US Airborne . Ten zniszczony domek należał do tego krasnalka? Chyba tak, bo wygląda na podk.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie podoba mi się bardziej od komisarza - cała scenka. Bardzo fajna niebieska beczka. Ładnie podmalowane figsy - buty to hołd dla US Airborne . Ten zniszczony domek należał do tego krasnalka? Chyba tak, bo wygląda na podk.....

 

Dzięki wielkie. Beczkę maznąłem trochę niebieskim żeby ożywić nieco monotonię kolorystyczną. Też byś się wkurzał jak Krasnal Carramba, jakby Ci taki 2 kolesi zamierzało coś wysadzić na podwórku

 

Wolę wycieczkę na łóżku wodnym

W tej kwestii to nie do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.