Jump to content
RH

Beechcraft Model 17 1:48 RODEN

Recommended Posts

Cześć koledzy! "maniacy plastiku"

Oto coś kolejnego na tej zacnej witrynie tym razem ,zwrot o 180 stopni ,czyli po Mirage III coś z ze śmigłowych latadeł z lat 30-tych .

Model pokazuje z myślą o tych którzy jeszcze mieli wątpliwości czy go kupić .A myślę że warto bo jest dość ciekawy konstrukcyjnie .

Model wykonałem w malowaniu ,dla mnie osobiście ciekawym Jest to samolot który był użytkowany przez Wojskowe Atasche USA w Londynie 1939

Dokładna nazwa modelu to Beechcraft Model 17 YC-43 Staggerwing(jest to wersja cywilna .

No to sobie oglądajcie A kto nie chce to niech pominie ten post

Obrazki są na różnorakich tłach ,czyli dla każdego gustu:)

PA060525.JPG

PA060526.JPG

PA060527.JPG

PA060528.JPG

PA060530.JPG

PA060531.JPG

PA060532.JPG

PA060533.JPG

PA060534.JPG

PA060535.JPG

PA060536.JPG

PA060537.JPG

PA060538.JPG

PA060539.JPG

PA060540.JPG

PA060541.JPG

PA060542.JPG

PA060543.JPG

Witaj RH.

Model oczywiście na najwyższym poziomie. Piękny i unikatowy. No i nowy aranż do zdjęć

Pozdrawiam

Już kiedyś linia tego górnogrzbietodwupłata i to do tego z chowanym podwoziem bardzo mnie się spodobała. Wspaniały pomysł z cofniętym górnym płatem, jeszcze w tej chwili może się podobać. Bardzo ładny model w delikatny sposób wykończony, po prostu very cacy, gratuluję. Trochę szkoda, że nie dałeś mu bardziej kolorowego malowania, ale i tak jest piękny

Już kiedyś linia tego górnogrzbietodwupłata i to do tego z chowanym podwoziem bardzo mnie się spodobała. Wspaniały pomysł z cofniętym górnym płatem, jeszcze w tej chwili może się podobać. Bardzo ładny model w delikatny sposób wykończony, po prostu very cacy, gratuluję. Trochę szkoda, że nie dałeś mu bardziej kolorowego malowania, ale i tak jest piękny

Będzie jeszcze jeden dla pocieszenia i właśnie w malowaniu łaciatym brytyjskim

A dodatkowo dla tych którzy chcą zrobić model konkursowy dołączam link

http://staggerwingrestoration.blogspot.com