Jump to content

Tabor Cyrkowy 1/24


Robert nr1
 Share

Recommended Posts

Witam może niektórzy pamiętają moje poprzednie wozy cyrkowe ,otuż kolekcja po woli się powiększa ,postaram się zaprezentować część z prac nad nowymi wozami wykonanych z balsy i drewna ,jest tak że fotka magnumki która tak że będzie częścią toboru cyrkowego ,z góry przepraszam za jakość

 

Plan modelu na kartce

c8d0931b6675e930m.jpg

 

I w trakcie prac

622ba982a80903f2m.jpg c0e4ac18cd0d7bedm.jpg

f71b48c2b94890f1m.jpg 7f0d926198b8c08em.jpg

6041f5b865652861m.jpg 390c1ebaf5016dc9m.jpg

c93b1030c36b604am.jpg 71ceed4dc4d0d084m.jpg

754b946b2bbc2039m.jpg c96bb49f4a822af0m.jpg

8ddb06144f00d709m.jpg

 

Rama wozu tak że wykonałem z drewienka

e9217fba608e4caem.jpg

 

Zderzak

f7678654b20a83fam.jpg 34cc468592a8be8em.jpg

 

Renault magnum ,odnowiana ,był to jeden z moich pierwszych trucków które wykorzystałem do projektu

25203fc58b3845b2m.jpg a46b546b1b6e7621m.jpg

f06fe76832cf734cm.jpg

 

Zapraszam do komentowania ,dodam że wszystko jest w trakcie prac i zostało jeszcze dużo do zrobienia ,będę starał się jednak dodawać systematycznie dalszy postęp w projektach

 

Pozdrawiam Robert.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to czas na mały aktual ,magnumka prawie na wykończeniu ,zostały detale typu ramki okien bo za dużo kleju się nałożyło

58e0e9d6dc9261c6m.jpg 9ac601333f660222m.jpg

88daf958bdc07112m.jpg 0d36cdbfa5865b02m.jpg

 

I prace nad wozem cyrkowym też idą do przodu powoli

bdd2cc0155781727m.jpg 5b5d7553632b8ce9m.jpg

05107d6e3f541da5m.jpg d71375e4e34a0982m.jpg

c16a268b4e1bc74fm.jpg 5abf680da06b5380m.jpg

b8b774b3fa92e376m.jpg

 

Moja własna produkcja dekoracji i innych rzeczy do moich modeli

 

8ebf4ab866f79d2cm.jpg 136aae0eb3a5b299m.jpg

71697c23874521f4m.jpg eac93e0599fa4f38m.jpg

3327eef79d3803a4m.jpg

 

No i kolejny projekt,naczepa do magnumki

c16d1c18573be798m.jpg cb6d8a814cd7f25cm.jpg

8c1a4b2ebdec7d85m.jpg

 

Niebawem kolejny aktual.

Link to comment
Share on other sites

dla ciebie żle że odlałem całość ale ja jestem zadowolony ,po za tym to nie wiem czy ktoś miał by na zbyciu opony do jumbo w takiej ilości co ja potrzebuje

Link to comment
Share on other sites

Pełno kontrastów w Twoim zestawie. Z jednej strony bardzo podoba mi się pracą nad przyczepą. Ciężarówka również wydaje się robić dobre wrażenie (choć zdjęcia są mało czytelne). Z drugiej strony, silnik wygląda na prosty. Mało w nim zabiegów urealniających. To samo tyczy się tylnej belki, czy tam zderzaka. Farba jest grubo położona i chyba nie bawiłeś się za bardzo w maskowanie. Głównie jednak chodzi o grubość położonej farby.

 

P.S. odlewy mi się podobają.

 

pzdr i powodzenia w dalszej budowie.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem że nie są dopracowane detale ale co do silnika nie przykładałem się bo i tak będzie stać w gablotce jako zestaw gotowy i kabina nie bedzie podniesiona,co do grubości farby na tylnej belce to tylko takie wrażenie tam jest tylko jedna warstwa forby ,może tak wyglądać bo całość jest zrobiona z balsy a boki z kartoniku,co do maskowania to wsio robię odręcznie ,mi bardziej chodzi o wrażenie ogólne ,wiem że jak by dopracował to było by o sto razy lepsze ale na razie jest tak

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.