Skocz do zawartości

Voyager


Ritter

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli temat źle zamieszczony to przepraszam i proszę o przeniesienie w stosowne miejsce. Od czasu kiedy do zapowiedzi trafił zestaw Voyager Pro35005 US M1A2 SEP w/TUSK2 Abrams 1:35, postanowiłem, że pozyskam ten zestaw i wzbogacę budowany model Abramsa. Spodziewałem się, że cena będzie spora ale powiedzmy w miarę ludzka i do przełknięcia. Na początku miesiąca otrzymałem informację, że zestaw trafił do sprzedaży. Z uśmiechem na ustach udałem się do sklepu po wspomniany zestaw i w momencie zapłaty, przeżyłem mały szok. Cena zestawu wynosiła 610 zł. W tym momencie przeżyłem palpitacje serca bo takiej ceny się nie spodziewałem. Podsumowując długo się zastanawiałem wracając czy to hobby jeszcze jest na moją kieszeń czy już czas zrezygnować Generalnie chciałem zwrócić uwagę na fakt jakie ceny coraz częściej serwują nam producenci. Tak gwoli podsumowania zakupu chciałem dokonać w polskim sklepie. W zaistniałej sytuacji skorzystałem z dobrodziejstwa dostępu do internetu i znalazłem ten zestaw w znanym azjatyckim sklepie za kwotę 450 zł z przesyłką co i tak nie zmienia faktu, że cena za oferowaną zawartość jest dosyć mocno przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny idą w górę, to fakt. Ale niezależnie od rynku (w sensie kryzys, podniesienie vatu itp.), to np. Hasegawa strasznie się ceni, co mnie osobiście dziwi. Robi modele na poziomie mniej więcej Tamiyi, a porównajcie ceny. Voyager też jak widać się ceni, ale nie wiem, czy jest tyle wart, bo ich wypustów nie miałem jeszcze w rękach.

Ale często tak jest, że ładne modele są drogie albo bardzo drobie, niezależnie od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poprostu kup Legenda

viewtopic.php?f=87&t=30420

 

Ten zestaw akurat już posiadam ale moim zdaniem Voyager oferuje sporo dodatkowych ciekawych elementów, których właśnie brakuje w tym zestawie Legend. Cena nowego Yamato rzeczywiście zrobiła na mnie wrażenie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.