Skocz do zawartości

Volvo Fh 540 "MICRO TRANS"


lolek300124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako ,że od prawie roku nie miałem styczności z modelarstwem ,postanowiłem wrócić z nowym Projektem na wasze forum. Przed tą przerwą ,jak z pewnością wiecie lepiłem Scanie "Legend" ,lecz ten projekt mnie przerósł ,pod względem malowania oraz wykonania ,podjąłem decyzję o zawieszeniu projekt ,ponieważ wolę nabrać większego doświadczenia oraz umiejętności zanim skopie to co już zrobiłem, Scania czeka na lepsze czasy i umiejętności w pudle.

 

Jako ,że siedzę w domu ze skręcona stopą i nie mogę wyjść z domu ,postanowiłem założyć ten temat ,ponieważ auta firmy "Micro Trans" zawsze mi się podobały .

 

Na początku chciałem zrobić MANa TG-X w malowaniu tej że firmy ,lecz po pierwsze kupić mana to jest dzisiaj problem ,po drugie Już taki Man jest na naszym forum ,więc nie będę dublował .

 

Volvo będzie z deka fikcyjne ,ponieważ firma dysponuje Volvem Fh 700 ,a ja robię 13 litrową wersję 540 konną ,ponieważ mam konwencję Nowego volva FH ,ale bez dodatkowych wlotów powietrza ,takie jak ma wersja FH16.

Mógłbym spróbować przerobić odlew ,jednak jest on tak skopany (ruski odlew) ,że nie chcę gorzej zepsuć.

 

Fotka oryginału

3f1ed42f33e62ebbmed.jpg

dd0c2a3a88470b66.jpg

d130e909d2cfde61.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Teraz przyszedł czas na fotorelację !

 

cd348368f8b3f9b9med.jpg

67232fb81ab89f7dmed.jpg

c074996c852d95f7med.jpg

47e67607c530a474med.jpg

adb0d3e5154edf6amed.jpg

e0d220a4b00ac404med.jpg

 

 

 

 

 

 

Przymiarka na sucho.

 

 

 

f5b7a6aa99053734med.jpg

 

 

 

Patrząc tak teraz na zdjęcie chyba zrobię jeszcze jedną poprzeczkę ,zamiast tej czarnej oryginalnej!

 

 

 

25490ece3c85508cmed.jpg

cdd8f76f96d22b47med.jpg

ccb9b09d6b8e77b5med.jpg

ceeab690fa5a87ffmed.jpg

 

 

Wszytko czeka na dokładniesze obrobienie!

 

A tak na koniec ! Liczę na wasz doping i mam nadzieję ,że dotrwam do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia, a przy okazji zapytam skąd bierzesz te kształtowniki polistyrenowe, ceowniki, itp?

 

Sam wycinam z polistyrenu listewki i kleje w kształt ceownika.

Później na to szpachla papier i nie widać łączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.