Skocz do zawartości

Man TGA skończony


bobi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak posklejasz ileś tam tych modeli, to nie ma szans, aby były co raz gorsze

 

Man faktycznie nie jest za piękny, ale wydaje mi się, że za bardzo się spieszyłeś kiedy go sklejałeś.

 

Czekam na Scanie i mam nadzieję, że będzie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobi, ja Ci powiem jeszcze tyle, że jak budujesz model, to zamieszczaj relację na bieżąco, wtedy będziemy mogli od razu Ci coś doradzać i zwracać uwagę na ew. błędy, które łatwo jest poprawić w trakcie budowy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szanownej braci modelarskiej

Po przeczytaniu postów se pomyślałem że tam kiedyś zrobie foty scanii ale jak zrobie to sie nie przestraszcie bo scania wygląda jak by uczestniczyła w jakimś wypadku no ale wszyscy coś czasam źle zrobili sorka z off topa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że ty usilnie chcesz z siebie zrobić najgorszego modelarza pod słońcem....ja do tej pory skończyłem jeden model i nie mogę skończyć następnego bo co chwile coś nie wychodzi i nie podchodzę do sprawy jak Ty. Więc przestań pisać takie bzdety i ucz się na własnych błędach. A z komentarzy wyciągaj wnioski a nie bierz ich do siebie - po to są żeby ci ukazać gdzie zrobiłeś błąd i żebyś go nie popełnił przy następnym modelu. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man TGA kolegi bobiego został skończony i skomentowany przez użytkowników forum. Tym samym proszę o zakończenie OT, a każdy kolejny post nie wnoszący nic do tematu będzie po prostu kasowany. Jeśli macie ochotę śmiać się ze swoich pierwszych modeli to bardzo proszę założyć taki wątek w odpowiednim dziale (sugeruję tutaj Plac Zabaw).

 

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się Wam, że zaśmiecacie wątek?

Jeśli autor wątku, czyli kolega bobi tak uważa, to foty usuniemy lub posprząta Moderator.

Ale jeśli autorowi nie przeszkadza, że pokazujemy tu swoje początki, a nieprzyjazne i pogardliwe posty (pod adresem autora), to tylko nic nie znaczący margines Forum, a podobne zachowania są piętnowane, to ja nie widzę problemu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS, bardziej chodzi o porządek, żeby kiedyś jak ktoś będzie szukał fotek skończonego modelu, nie natknął się na dziesiątki dziwnych fotografii.

 

To ja nie widze problemu, prosze kasowac wszystkie wypowiedzi i fotki do mometu kiedy nie zaczal sie ten "bajzel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pisząc swojego Offtopicowego posta wybrałem mniejsze zło:

 

1. Mogłem napisać 1 post nie na temat i próbować ocalić dobrą atmosferę.

2. Mogłem nie zaśmiecać jednego tematu, ryzykując dobro całego forum.

 

Było oczywistym, że wybiorę możliwość nr 1. Jeśli moderatorzy nie zgadzają się z moim wyborem, proszę usunąć, wszystkie moje "niepotrzebne" posty.

 

Pozdrawiam

 

PS: widzę, że zostały usunięte poprzednie posty, proszę usunąć i ten.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy serdecznie zapraszam do tego wątku:

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=5892

 

Pozdrawiam

 

Ps. Każdy post nie na temat napisany w tym wątku zostanie usunięty bez ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.