Skocz do zawartości

Man TGA skończony


bobi

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie Twój pierwszy model???!!! Jeśli tak, to nie jest źle... Myślę, że jak się już oswoiłeś i wiesz co jest grane, to w następnym modelu pokusisz się o malowanie i dokładniejsze odwzorowanie detali. Życzę powodzonka i miłego pobytu na forum. Pokazuj dużo fotek, a miło nam będzie pokomentować wyniki Twoich prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zdjęcie krzywo a agregat prosto

 

Głupka z kolegi chcesz zrobić ? Przecież na zdjęciu ewidentnie widać, że agregat względem paki wisi krzywo

bobi pewnie chciał powiedzieć, że agregat jest prosty tylko naczepa krzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie krzywo a agregat prosto

 

Głupka z kolegi chcesz zrobić ? Przecież na zdjęciu ewidentnie widać, że agregat względem paki wisi krzywo

bobi pewnie chciał powiedzieć, że agregat jest prosty tylko naczepa krzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

A czemu wyciąłeś tą babkę z naklejki Sunshield na naczepie ;>? Ogolnie bardzo dobrze złożony, szkoda że nie pomalowany. Ja właśnie będę zabierała się za ten modelik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dobre komętarze bo jestem początkujący

 

I to Cię zadowoli? Dla mnie są najważniejsze szczere opinie, a nie tylko dobre.... Będziesz usatysfakcjonowany tym, iż twój model nie jest dobrze wykonany, ale dostaniesz super komentarze??? To się mija z celem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dobre komętarze bo jestem początkujący

 

 

A czym jest dobry komentarz ? Ktoś ma ci powiedzieć że model jest fajny zamiast do bani ? Trzeba umieć przyjmować krytykę , to ona powinna cię motywować do poprawiania następnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to z tego co wywnioskowałem z waszych komętarzy to widzę że się nie nadaje do tego aby być modelarzem takim jak wy wszyscy ale wy mi najwyrazniej na to nie dajecie szans więc może nie jestem godny żeby być jednym z was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Co ty piszesz

Nie każdy z nas, kleił od razu modele które wyglądają jak prawdziwe.

Troszkę treningu, kilka modeli i silna wola walki, a będziesz kleił super maszyny. Nie poddawaj się bo nic z modelowania nie będzie, a negatywne komentarze odbieraj jako bezcenne lekcje, które dużo mogą nauczyć. Musisz się z tym pogodzić, taka jest droga do sukcesu, kręta i długa.

Powodzenia, przy kolejnych pracach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobi, ale czym Ty się przejmujesz? Modelarstwo to zabawa, rozrywka, hobby... Klei się, bo się lubi. Efekt końcowy ma być zadowalający dla nas samych, a nie dla innych. Nie wszyscy są takimi mistrzami, jak kilku kolegów tutaj, którzy od wielu lat się w to bawią. Ja, podobnie jak Ty, dopiero się uczę - sklejam od niedawna. Wiem, że popełniam błędy, ale to właśnie dzięki nim wiem, do czego się bardziej przyłożyć przy następnym modelu.

Jeśli skleję jakiś model i mi się on podoba, to negatywnymi komentarzami się nie przejmuję, bo sklejam przede wszystkim dla siebie, a nie na pokaz... Jesli mi się nie podoba, to, co skleiłem, to znaczy, że popełniłem zbyt dużo błędów (taka samokrytyka).

A ludźmi się nie przejmuj, ludzie zawsze będą gadać. Choćbyś nie wiem, jak super skleił, to zawsze znajdzie się jakiś krytykant lub malkontent, który znajdzie jakieś błędy i niedróbki.

Wszak chodzi o to, żeby się bawić sklejaniem...

Pozdrowienia.

 

PS.

Apeluję też do niektórych Kolegów o większą powściągliwość. Kiedyś każdy z Was się uczył. Chciałbym zobaczyć pierwsze Wasze modele, jakie skleiliście, Wy, którzy najbardziej krytykujecie. Nie potraficie zachować torchę dystansu do tego naszego hobby? Wszak w każdej pasji chozi o to, żeby ją popularyzować, a nie zniechęcać do niej. Im więcej ludzi zniechęcicie, tym mniejszy będzie popyt na modele, co oczywiście pociągnie za sobą mniejsze zainteresowanie producentów tym "segmentem rynku"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS dobrze mówisz. bobi uwierz w siebie i nie bierz tak bardzo do siebie tego, co mówią inni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Po przeczytaniu waszych komentów pomyślałem że jednak będę pokazywał modele które skleiłem chociarz i tak wiem że mnie będziecie krytykować co mnie bardzo dołuje bo wiem że ja najgorzej z was sklejam i będę sklejał. Na duchu podniusł mnie komętarz kolegi JarekS który wie (chociarz mnie nigdy na oczy nie widział) jak to jest kiedy ktoś zaczyna sklejać modele i kiedy te modele nie wychodzą

 

PS

Mam do zaprezentowania jeszce model scani ktory mi nie wyszedl ale lepiej dla własnego bezpieczeństwa wole go nie publikować na forum no chyba że...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.