Skocz do zawartości

[InBox] GAZ-69 Armo (1:72)


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Taki wynalazek sobie sprawiłem do kolekcji powojennych pojazdów terenowych naszego wojska.

Na zewnątrz:

całkiem ładnie opracowana obowlutka do pudełka:

GAZ-69_1.jpg

 

Wewnątrz:

Instrukcja dwu rysunkowa - na jednym góra, na drugim dół pojazdu

GAZ-69_2.jpg

 

Blaszka + Klisza:

Części może niewiele, ale wszystko co najważniejsze tu znajdziemy.

No i spory zapas tablic rejestracyjnych do pojazdów UN i MO, niestety zabrakło tablic do zwykłych wojskowych GAZów

GAZ-69_3.jpg

 

Części:

Części na fotce w większości mają usunięte przeze mnie nadlewki.

Dość dobrze to wygląda, zobaczymy jak się będzie sklejało.

Możliwość zrobienia otwartej maski silnika.

GAZ-69_4.jpg

 

Rzut oka w zbliżeniu:

GAZ-69_5.jpg

 

I na koniec mała składanka:

GAZ-69_6.jpg

 

Z pewnością da się z tego zrobić ładny modelik, ale jak to przy żywicy, trochę pracy będzie trzeba włożyć...

Damy radę, kwestia tylko wyboru malowania, ale tu przyjdą z pomocą kalkomanie z ToRo Models.

 

Przy okazji zakupu trochę nie stanął na wysokości zadania sklep Jadar, bo zamówienie realizowali 2 tygodnie (priorytet!!!) mimo iz na ich stronie widniała informacja - towar dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny gazik

Pomysł z obwolutą na pudełko rzeczywiście świetny - 10tp ma tak samo , więc chyba będzie to standardem.

Co do dostępności - to , że wisi jako dostępny wcale nie oznacza ,że gotowe do wysyłki . Żywica jest niszowym tematem, nie mają jej na stanie , więc odlewają dopiero na konkretne zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna zbieżność, ja wyciągnąłem swój model z 2-3 godziny przed ukazaniem tego in-boxa. Wysypałem części na rękę, zobaczyłem, że mało co widzę i spakowałem wszystko do pudełka (ja mam jeszcze stare pudełko z jedna czarno-białą fotką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna zbieżność, ja wyciągnąłem swój model z 2-3 godziny przed ukazaniem tego in-boxa.
Skoro taka zbieżność myśli, to może zrobimy projekt grupowy? Ty i ja znaczy się

 

Wysypałem części na rękę, zobaczyłem, że mało co widzę
No, bez lupy za takie maleństwa się nie biorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.