Jump to content

Gerd

Members
 • Content Count

  2,334
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Gerd

 1. Gerd

  PZL 38 WILK 1/48

  Zawodowa robota.... doskonały warsztat.
 2. Gerd

  An-2 1:16

  Kolega nie odpuszcza! My tu czekać będziem!
 3. Gerd

  LSSAH - 1:16

  To Twoja figurka i możesz ją pomalować jak chcesz... Z dobrych rad to: 1) nie wszystko jest czarne to co jest czarne., 2) potrzebne są do malowania tej skórzanej kurtki dwa kolory, faktycznie czarny i buff. Ja użyłem olejnych farb artystycznych. Akrylem bym się nie odważył nie panuję nad nimi na tyle. W każdym razie zachęcam do "walki".
 4. Czy któryś z kolegów dysponuje może instrukcją montażu Stara 660? nie wszystko jeszcze dal mnie jest jasne, zwłaszcza w blaszkach.
 5. Gerd

  LSSAH - 1:16

  Zestaw Dragon 1609 występuję pod nazwą German Tank Ace Normandy 1944, w zamyślę producenta przedstawia prawdopodobnie niejakiego Wittmanna. A, że figurka ma na pagonach charakterystyczne oznaczenia 1.Dywizji Pancernej LSSAH stąd tytuł galerii. Z zasady nie robię Niemców, ale dostałem ten zestaw i nie ładnie było nie zrobić...więc zrobiłem.
 6. Wygląda na prawdę świetnie a na żywca penie jeszcze lepiej, może kiedyś będzie okazja zobaczyć. 👍
 7. ...on tylko w lewo skręca bo to motur żużlowy 😛
 8. I tym sposobem Kolega pięknie udowodnił niedowiarkom że DA SIĘ! Świetny pomysł i Łoś. BOMBA - bo to bombowiec w końcu.
 9. Mam ogromny sentyment do tej konstrukcji. pochodzi on z czasów KP 1:72 za 8 czechosłowackich koron czyli z lat moich szczenięcych. Model zbudowany z zestawu firmy Mark Models nr kat. 144323 i przedstawia naśladowanie egzemplarza nr 982853 z 1. eskadry 1. pułku lotnictwa szkolnego w m. Żatec stan z lata 1993 r. Ten pułk już nie istnieje, a miasteczko przypomina się ostatnio w "gadającym pudle" w pewnej reklamie... Producent oferuje całą serię malowań zatem sprawa na jednym egzemplarzu się nie skończy stąd - "...i spółka. "
 10. Robi się off-top powiedzmy "przebudzenie mocy" będzie neutralnie - w miarę.
 11. Gdybyś się brał za niego to mam kalkomanie z napisami na zamek wyczepny do uprzęży spadochronu. Daj znać na PW jeśli chcesz - podeślę. Wszystkim dziękuję z komentarze i zaglądanie, natomiast Administracji za wyróżnienie na stronie głównej.
 12. Ja w to chodzę , jak co trzeci z nas raz w roku odnowi jakiegoś padlka będzie spory ruch...
 13. No Matchbox i to Hiszpan zamiast Goebbelsa! Super. Może projekt grupowy "zmartwychwstanie"? 😜
 14. Zbudowałeś świetny model z... nieczego. ZTS Plastyk dostarczył jedynie pudełko i jakieś plastikowe elementy. BRAWO.
 15. Dobrzy ludzie, dziękuję za życzliwe przyjęcie mojej pracy. Są też złe wiadomości... mam w pudełku "prosektorium" więcej takich
 16. Dla mnie rewelacja i relacja i galeria. Piękny model. Z resztą każdy P-40 jest... piękny a już w pustynnym kamuflażu. BOMBA!
 17. sms'y działają. Ja przesyłkę zamówioną dostałem zeszło ale jest po sprawie.
 18. Ja to japońce lubię Bardzo udany. Gratuluję.
 19. Mig 21bis z zestawu Eduard nr 4427: ...a że to Dual Combo to z bratem Węgrem: Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!
 20. Na festiwalu w Bytomiu w 2018 r., na giełdzie zupełnie przypadkiem w ręce wpadły mi kalki - czeskiej Kory. Początkowo sygnał zlekceważyłem ale refleksja przyszła szybko. W "prosektorium" jest i czeka na zmartwychwstanie Henschel He 126. Matchbox nr 40026 zrobiony na początku lat 90' i dawno umarły. Malowany Humbrolami, a więc? Hop do Kreta! Koniec końców wyszło tak: Można było lepiej? Pewnie że tak! Zawsze można.
 21. Model jest efektowny, szkoda go tka stawiać "na białym", dorób jakąś podstawkę, może figurkę do tego? zupełnie zmieni się postrzeganie Twojej pracy.
 22. ... ze śmieci.. wygląda świetnie, a "choroba" się widzę rozwija. To dobrze.
 23. Popiersie brytyjskiego spadochroniarza dostałem od Kolegi. Roch wiedział co robi i prezent bardzo trafiony! Zestaw Young Miniatures - YM1864 występuje pod handlową nazwą British Paratrooper 1944 Burst 1:10, czyli jak najbardziej leży w obszarze moich zainteresowań. Pracy aby wcielić żołnierza w grono "Sosabowskich" było tyle, że usunąłem z prawego ramienia kawałek brytyjskiej naszywki, a na hełmie dodałem orła... ...pozostało pomalować: ...i gotowe.
 24. Kolega skromniutki, bo sokoro wie co "trzeba było" w takie razie to żaden "kosmos" tylko kolejny stabilny lot rakiety. Brawo!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.