Jump to content

Gerd

Members
 • Content Count

  2,449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Gerd

 1. Super tata 👍 namówiłeś mnie! Uwaga Balice! Nadchodzę!
 2. Super tata 👍 namówiłeś mnie! Uwaga Balice! Nadchodzę!
 3. Odpalało się a jak! Dziś nikt by dziecku nie sprzedał modeli i takiego silnika. Ile krzyku by się podniosło.... głównie dorosłych już dziś nieudaczników którzy za szczeniaka nigdy szyby piłka nie wybili bo mama... nie mówiąc już o samodzielnym zbudowaniu Jaskółki... z silnikiem....od Mirka 😕
 4. Rewelacyjny! Gratuluję świetnej pracy 👍
 5. zrób go z zerwaną gąsienicą - dla treningu 👍
 6. Do "zmartwychwstańców" staram się też nie dokładać, w sensie blach żywić itd. najwyżej to co mam lub dorobię jak się to teraz mówi screch, wyjątek stanowią... lufy.
 7. po tym co tu widziałem zastanawiam się czy nie zlikwidować konta i zająć się sadzeniem rzepy...
 8. nejlepší české pivo Jak wiadomo Czeska kinematografia nie ma sobie równych. Pierwowzór mojego Delfinka - DUŻY L-29 o numerze 3302 pewnego razu wygrał casting na amerykański samolot i wraz bratem bliźniakiem zagrał wroga z USAF w filmie z 1973 r "Vysoka modra zed'" (Wysoka niebieska ściana"). Bracia Czesi razem z wydawnictwem MODELIMEX Aero L-29 colours&markings, oferują kalki do tego było nie było.... istniejącego malowania. Jasne że zrobię
 9. Ja co jakiś czas wyciągam jakiegoś "nieboszczyka" i hop do kreta. A oszczędności przy tym jakie 😛 Będzie dobrze. Będę zaglądał.
 10. Późnym latem 44 ta maszynka, w obecnej stolicy, znana była jako "krowa" albo "szafa". Modelik bardzo zgrabny. 👍
 11. obecnie w WP tego typu pojazdów jest 6. W różnym stanie technicznym. Remontować kapitalnie się "nie opłaca" a zastąpić nie bardzo jest czym. Bo chyba nie UMI 😛. Użytkownicy dbają jak mogą bo pożytek z tego smoka jest!. Twoje uzupełnienie zdecydowanie pomogły. Brawo!
 12. Mam go sklejonego.... 25 lat temu....i wiem gdzie jest! może remoncik? zasiałeś ziarno.
 13. Ten model to huśtawka wrażeń. Fajny, ładnie momentami zdetalowany ale koślawy i jakby części nie wszystkie z tego zestawu. Patrze, kibicuję i... no właśnie. Radzisz sobie z nim zawodowo!
 14. Wyślij do Panzershopa zdjęcia i zażądaj reparacji za straty moralne. Barwo i już!
 15. Gerd

  MAZ 543

  No.... robi wrażenie.👍
 16. to chyba najbardziej czadowy projekt jaki tu widziałem! Administracja może doceni i wrzuci na stronę domową. 👍
 17. może te części są nie do tego modelu który z takim uporem budujesz...?
 18. Gerd

  BRDM-2 M96 KFOR

  Wygląda na prawdę dobrze, zastanawiałem się jak ten paskudny zielony wyjdzie, wyszedł świetnie. Już widać że na konkurach narobi zamieszania. 👍
 19. Trzeba przyznać że postępy imponujące, dodatkowo robi wrażanie Twoja lekkość z jaką potrafisz wydobyć z jakiegoś cudaka, obok którego większość przechodzi odwracając głowę (bo to przecież nie Pzkfw) znakomity model, ubrany w ciekawa historię.... jednocześnie wzbudzając nieznośne uczucie zawodu - dlaczego sam na to nie wpadłem?
 20. Ten kanadyjczyk świetny pomysł!
 21. Wygląda świetnie!!! BARDZO mi się podoba 👍 gratuluję udanego projektu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.