Jump to content

Valentynka mk.I 1/72


Pafek
 Share

Recommended Posts

Valentine mk.I Italerka, 1/72, jeden z moich lepszych modeli. Niestety humbrek którym malowałem był dość gęsty. Gąsek nie malowałem, kolor plastyku. Krytyka mile widziana!

df4c60bb7afca499.jpg

0364b7409c4cb68f.jpg

d734c78438fc0e90.jpg

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Sorry ale fotki bokiem to dawno nie było Konieczność przekręcania głowy o 90 stopni w prawo źle wpływa na ocenę:P Ogólnie trochę szpachli i szlifowania przed malowaniem by mu nie zaszkodziło. (2 fotka- panel boczny z przodu - widać linię; trochę nierówne łączenie przednich płyt). Farba rzeczywiście gęsta - na ostatniej fotce widać zalany wkoło słupek (to przy rurze wydechowej?). Kalki też nieciekawie siadły. Kiedyś pora zdecydować się na jakieś płyny pod kalki. No i są fajfocle i pyłki na farbie . Ale nie ma smug! Ogólnie Twoje modeliki sprawiają coraz lepsze wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Eee.., Dzięki i sorki za fotkę ale wydawało mi się, że ją przewaliłem, no ale nic to, odeszła w nicość, do lepszego świata. :-P Ja chyba wtedy malowałem zepsutą farbą z tąd te "fajfocle" i pyłki! :-}

Link to comment
Share on other sites

Widać trochę niedomalowań, sprawdź czy nie trzęsie Ci się ręka I może wash by mu się przydał, trochę obić, bo widzę, że przykurzony to on jest. Kalki wytknął już reggy. Teraz będzie tylko lepiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.