Skocz do zawartości

Fairey Battle CA 1:48 by Timi


Timi

Rekomendowane odpowiedzi

No to kolejny model mecze już go z 3 tygodnie. Jest to typowy short run obiecałem ze nie będę narzekał, więc tylko powiem że żywiczna kabina jest najlepszym elementem zestawu DOsyć biadolenia

Foty:

 

908da3161bc69039med.jpg

 

e7bc7fb7fe69057bmed.jpg

 

a01ddce610724eb5.jpg

 

17f9ee7e7e754e04.jpg

 

3162eb84004e035emed.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłog mnie kontynuowac jak najbardziej!Ładny model sie szykuje choc nie przepadam za zywicznymi dodatkami to bardzo ładnie je pomalowałeś:) Szkoda że zainteresowanie takie małe:( Pozdrawiam P.S ŻKS POLONIA BYDGOSZCZ !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadasz Ja juz siadam w pierwszym rzedzie. Wakacje mamy wiec i ludzi mniej w sieci. Lukam i wiem , ze nie jestem jedyny. Masz juz 76 wyswietlen watku co mowi wrecz cos innego tylko ludziska jakies ciche. Malowanie oczywyscie bedzie nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper ja też nie przepadam za żywicą, ale tylko taka kabinkę miałem w zestawie wczoraj złożyłem wszystko do kupy i jest co najwyżej średnio

 

Okonekciesze sie że jednak ktoś ogląda, szkoda tylko ze jak w teatrze w milczeniu, bo aktor mimo że zacnej urody to naprawdę średni zobaczymy jaki będzie finał spektaklu boje sie ze może być

 

Dzisiaj zlepiłem przód kadłuba w tygodniu pomęczę sie z wkomponowaniem kabiny a będzie ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timi no nie moge doczekac sie zdjeć z dalszego etapu budowy ponieważ narazie model wychodzi bardzo ładnie ! Miłej budowy i pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam sie żeby relacji dalej nie kontynuować??

Dobre, a znasz ten o babie i lekarzu?

 

No to żeby Cię bardziej zmotywować, i ja sobie przycupnę i zacznę mocować swoją szczękę na CA co by mi potem nie opadła na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę nowych zdjęć. Kadłub zlepiony, kabinki wklejone, w kabinie radiooperatora brakuje fotela oraz karabinu, który powstaje praktycznie od podstaw . Szpachlowania będzie cała masa, miałem do wyboru kadłub bez szczelin albo niedopasowana góra kadłuba, wolałem szczelinę w kadłubie bo z tym sie uporam szybciej niż z niedopasowaną górą

 

A teraz fotki:

 

DSCF5162.jpg

 

DSCF5165.jpg

 

DSCF5166.jpg

 

DSCF5169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy góra byłą w zestawie jeżeli o to chodzi tylko ze pasowała jak reszta części w tym modelu Dzisiaj to wszytko zaszpachlowałem, terasz schnie jutro to wyszlifuje i poprawie szpachle. Odchodziłem tez krawędzie spływu, bo były ohydnie grube, teraz nie są może żyletki ale jest dużo lepiej. Jutro postaram sie o nowe fotki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjęcia nowe zdjęcia

 

po pierwszej warstwie szpachli

 

DSCF5172.jpg

 

DSCF5173.jpg

 

a tutaj prawie skończone, w tygodniu przemaluje surfacerem i jak będzie dobrze to rycie linii mnie czeka

 

DSCF5175.jpg

 

DSCF5177.jpg

 

Tutaj mały backstage na modelarni, trochę burdel + full pułu ze szpachli

 

DSCF5174-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy zabieram sie za en model to mam stan depresyjno-lękowy , ale o tym za chwile.

 

 

Wyciąłem otwory pod światła, b3.jpg

 

 

które pasują jak wszystko w tym modelu , widoczna mała dziurka to otwór na lufę KMu,

b2.jpg

 

 

ale sam zrobiłem sobie zonka, bo źle wyciąłem dół,

b4.jpg

 

jakoś zakleiłem tym co wyciąłem,

b1.jpg

 

jutro wyszlifuje, zaszpachluje i zobaczymy jak wyjdzie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.