Skocz do zawartości

Subaru Impreza(B22 prodrive) WRC 98 Monte Carlo Colin McRae


sushi79

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pięknie wychodzi tak jak się spodziewałem, efekt końcowy powinien być niesamowity. Jedyne co mi się rzuciło trochę w oczy to jakby nie do końca zeszlifowałeś szwy na tylnym zderzaku, no i mogłeś się pokusić żeby zaszpachlować te szpary po halogenach w przednim zderzaku.

 

sushi79 mógłbyś pokazać na jakiej zasadzie będą montowane te otwierane drzwi.

 

PS. Tatu. niesamowity i bardzo mi się podoba ale chyba też nie odważył bym się na zrobienie go w tym miejscu i tak dużego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

panowie mam taki problem zastanawiam się czy żarówki z halogenach pozostawić na taki kolor jak są (chrom)czy pomalować ja na pomarańczowy bezbarwny czy na niebieski bezbarwny tylko ze w przypadku niebieskiego będzie to bardziej wyglądało jak ksenon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów korzystając z chwili wrzucam kilka aktualizacji..

20120801_205804.jpg

 

przerobiłem deskę z elektryka(szukałem szukałem i znalazłem w sieci coś podobnego )...

 

20120731_081510.jpg

20120731_085130.jpg

20120731_092503.jpg

20120731_192443.jpg

 

zrobiłem elektrykę...

 

20120801_205719.jpg

20120801_205736.jpg

 

położyłem dwie warstwy lakieru(może się wydawać ze napis subaru zjechał z jednej strony ale na 100% jest prosto)..

 

20120801_205849.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka elektryki świetna jak dla mnie. Przynajmniej ma więcej życia od tego co zaproponował producent. Coś Ci się rozlało za fotelem kierowcy, ale nie będzie tego widać?

Pozdrawiam, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za opinie widzę ze prace nad impreza się podobają jednak musze na chwile was zmartwić....podczas prac zapragnąłem wypić kawkę i chwila nie uwagi a mój 17sto miesięczny synek nie wiem jak się to stało dobrał sie do kasty:)chyba nie muszę wam mówić co się z nią stało...ale już jest kupiona nowa oraz kalki wiec czekam za przesyłka a w miedzy czasie podłubie trochę przy elektryce bo godziny szukania w necie oryginalnych zdjęć w końcu za owocowały i znalazłem wszystko co chce:) pozdrawiam i proszę uzbroić się w cierpliwość bo szykuje dla was jeszcze jeden mala surprise

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ci idzie - sam jestem w polowie prac nad dokladnie takim samym modelem. Ale z powodu braku czasu baaaardzo wolno mi to idzie. Rowniez mam wyciete drzwi i chce je zrobic otwierane.

Czy mozesz zrobic jakies foto ukazujące zawias na ktorym poruszaja sie drzwi?

Wycinałeś już moze szybę drzwi? Jesli tak to czym ja wyciales? Interesuje mnie miejsce styku szyby drzwi z boczna szyba - w tym miejscu trzeba przeciąć niezwykle precyzyjnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) podczas prac zapragnąłem wypić kawkę i chwila nie uwagi a mój 17sto miesięczny synek nie wiem jak się to stało dobrał sie do kasty:)chyba nie muszę wam mówić co się z nim stało... (...)

 

Hmm... z NIM ? czy z NIĄ

 

Ale kasta połamana czy jak?

A Synek... hehe

 

Dobrze ze nie straciles motywacji przez to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to dobrze, 17 miesięcy to jeszcze niczego nieświadomy właściwie szkrab.

Chyba się domyślam co masz na myśli z tą kasta, ale i tak szkoda modelu bo prezentował się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze ze koleś od którego odkupiłem kastę wysłał mi praktycznie cały zastaw nie licząc zawieszenia bo było cale posklejane(zalane klejem CA-nie wiem dlaczego nie którzy sklejają w taki sposób)bo teraz się okazało że bym popełnił wielki błąd w przypadku starej płyty podwoziowej...nie sprawdziłem czy po obcięci szyb wszystko będzie ok a okazało się że nie, chciałem boki tapicerki po obcięciu od tapicerki drzwi od razu przykleić do kasty i tu psikus szyba by się nie zmieściła wiec już to poprawiłem na nowej podłodze

 

20120814_144710.jpg

20120814_144718.jpg

 

jak widać szyba wchodzi delikatnie miedzy kastę a boki tapicerki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem wrzucam kilka zdjęć z prac nad impreza...

20120820_172951.jpg

20120820_173005.jpg

20120820_173058.jpg

 

kolor znacznie jaśniejszy niż na poprzedniej kaście ten o niebo lepiej mi się podoba ...

 

 

 

ale tak sobie pomyślałem ze pokaże już wam dziś nad czym pracuje(to ta niespodzianka)ponieważ będę potrzebował pewnie waszej pomocy ..

 

20120820_173229.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.