Skocz do zawartości

Ferrari f10 Alonso-Bahrain


sushi79

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z chwile gdzie czekam na nowa kaste i kali od subaru postanowiłem ze zajmę się prezentem od zony:)

20120804_165506.jpg

 

ale żeby nie było tak prosto i podręcznikowo coś z nim pokombinuje żeby sobie życie utrudnić wiec zaczynam działać wszystkie prace oczywiście zobaczycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam oto kilka aktualizacji....po szpachlowałem kastę to co było trzeba -podkład i farba główna

 

20120806_164658.jpg

20120806_164708.jpg

20120806_164718.jpg

 

także pomalowałem wszystkie elementy które są na czarno teraz zabieram się do pokrywanie ich karbonem...

 

20120806_164843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dumapolski- ja nie widzę nie równości za to w Twoim Brawn BGP001 można znaleźć i sporo a to nie pierwszy twój model F1..... to jest mój pierwszy model z rodziny F1 i pewnie ostatni , coś nie podchodzi mi ta tematyka już nie mogę doczekać się do powrotu subaru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne

Mam tylko jedno ale. Z prawej strony na końcu kanału-F krawędź białego jest nierówna.

 

Zacznijmy od tego, że w tym przypadku F10 nie ma kanału F, a przynajmniej ja nie widzę wlotów na płetwie grzbietu i co za tym idzie jej większej szerokości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sushi79 - Zaznaczyłem na fotce, o które miejsce mi chodzi:

ferrarif10.jpg

 

Wiem, że Brawn wyszedł mi baaardzo słabo i nie za bardzo mam moralne prawo do zwracania uwagi na błędy

 

PiterATS - Masz rację, kanał-F dodano w późniejszej części sezonu. W Bahrajnie to była płaska "płetwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem tylne zawieszenie wiem można było pewnie lepiej to zrobić ale i tak jest chyba ok...

 

20120810_101139.jpg

20120810_101150.jpg

20120810_101201.jpg

20120810_101223.jpg

 

dumapolski- każdy może krytykować po to jest to forum aby wyrażać swoje opinie..

 

co najbardziej mnie z irytowało w tym modelu to po co revell zawraca sobie głowę nad silnikiem skoro i tak go nie widać lepiej by popracował nad tym aby przednie zawieszenie było ruchome a nie zrobione na sztywno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze zabawy jest ale jak dobrze go zmiękczysz płynem to jest spoko...teraz weekend w końcu zrobiła się pogoda czas z rodzinka wyruszyć gdzieś na wyprawę:) wiec odkładam na razie wszystko..pozdrawiam i życzę miłego weekendu wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend minął tak wiec jak mówiłem przyspieszam prace z f10

 

20120814_135912.jpg

20120814_140004.jpg

20120814_141541.jpg

 

największy problem miałem z dopasowaniem tylnego skrzydła z pletwa niby ma wszystko pasować a nie jest tak do konca:/

to jest mój drugi model od revella i muszę przyznać ze co to spasowania elementów to nie ma szans z tamiya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.