Jump to content
Piotr Kmiecik

[IN BOX] Dragon 6112 Sd.Kfz. 250 Engine w. mechanics

Recommended Posts

no, trochę mi ostatnio magazyn napuchł. ale to akurat dobrze.

jednym z pudełek, które przybyło, jest takie oto:

 

pndvkuju7tw7l8pfm.jpg

 

kupione właściwie w dwóch celach: coś musi zawisnąć na haku Bergepanther (i będzie to być może mechanik ), a poza tym - w kolejce czeka Demag D7, czyli jak wiadomo - taka 250, tylko bez skorupki

 

w środku więcej nawet, niż na zewnątrz sugerują. poza dwoma silnikami i wentylatorami do nich - dwa stoły warsztatowe, siedzonka (wędkarskie takie), cztery figurki mechaników (tu mały problem - trzech jest w jesienno - zimowych dwustronnych mundurkach i w rękawiczkach - jeden natomiast w podwiniętej koszuli (znaczy mu ciepło)). do tego wszystkiego przypadkiem w zestawie znalazł się "cold weather starter" czyli urządzenie rozruchowe. niestety nie jest ujęte w instrukcji, która sugeruje jedynie, że części te są niepotrzebne.

 

qu8uf3tef716rpyym.jpg t6coz79aqkn31pwhm.jpg

 

do tego wszystkiego skrzyneczki na narzędzia, same narzędzia, olejarki, jakieś puszki (po poznańsku - kanki) i takie tam...

 

unxh6at2u6u8tuenm.jpg vtbgeqf1b7ff30brm.jpg nqgw291dynz532v5m.jpg lrfhgqrznk51ens6m.jpg

 

(niestety przy większych zbliżeniach aparat odmawia posłuszeństwa i dziwne rzeczy czasem robi. o zrobieniu bardziej zdetalizowanych fotek można zapomnieć.

 

silniczki można zrobić w dwóch wersjach (niestety producent zapomniał o jakimś dokładniejszym opisie). w każdym razie pod blok silnika można wkleić albo coś, co wg mnie może być miską olejową, albo jakąś taką płaską podkładkę z rączką. jeśli przypadkiem ktoś z Was jest w stanie to nazwać i dokładniej opisać - byłbym wdzięczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg. mnie to jeden z mechanikow nie pasuje do reszty bo trzech ubranych jest w kurtki a ten czwarty w letnie ciuchy ale to tylko wg. mnie....(moze sie myle)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg. mnie to jeden z mechanikow nie pasuje do reszty bo trzech ubranych jest w kurtki a ten czwarty w letnie ciuchy ale to tylko wg. mnie....(moze sie myle)

A według mnie mechanik jest odpowiednio ubrany. Postaw się w jego sytuacji, a przekonasz się że kurtka krępowałaby ruchy. Poza tym mechanika " letnika" można dać w oprawie letniej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.