Skocz do zawartości

[IN BOX] Dragon 6112 Sd.Kfz. 250 Engine w. mechanics


Piotr Kmiecik

Rekomendowane odpowiedzi

no, trochę mi ostatnio magazyn napuchł. ale to akurat dobrze.

jednym z pudełek, które przybyło, jest takie oto:

 

pndvkuju7tw7l8pfm.jpg

 

kupione właściwie w dwóch celach: coś musi zawisnąć na haku Bergepanther (i będzie to być może mechanik ), a poza tym - w kolejce czeka Demag D7, czyli jak wiadomo - taka 250, tylko bez skorupki

 

w środku więcej nawet, niż na zewnątrz sugerują. poza dwoma silnikami i wentylatorami do nich - dwa stoły warsztatowe, siedzonka (wędkarskie takie), cztery figurki mechaników (tu mały problem - trzech jest w jesienno - zimowych dwustronnych mundurkach i w rękawiczkach - jeden natomiast w podwiniętej koszuli (znaczy mu ciepło)). do tego wszystkiego przypadkiem w zestawie znalazł się "cold weather starter" czyli urządzenie rozruchowe. niestety nie jest ujęte w instrukcji, która sugeruje jedynie, że części te są niepotrzebne.

 

qu8uf3tef716rpyym.jpg t6coz79aqkn31pwhm.jpg

 

do tego wszystkiego skrzyneczki na narzędzia, same narzędzia, olejarki, jakieś puszki (po poznańsku - kanki) i takie tam...

 

unxh6at2u6u8tuenm.jpg vtbgeqf1b7ff30brm.jpg nqgw291dynz532v5m.jpg lrfhgqrznk51ens6m.jpg

 

(niestety przy większych zbliżeniach aparat odmawia posłuszeństwa i dziwne rzeczy czasem robi. o zrobieniu bardziej zdetalizowanych fotek można zapomnieć.

 

silniczki można zrobić w dwóch wersjach (niestety producent zapomniał o jakimś dokładniejszym opisie). w każdym razie pod blok silnika można wkleić albo coś, co wg mnie może być miską olejową, albo jakąś taką płaską podkładkę z rączką. jeśli przypadkiem ktoś z Was jest w stanie to nazwać i dokładniej opisać - byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie to jeden z mechanikow nie pasuje do reszty bo trzech ubranych jest w kurtki a ten czwarty w letnie ciuchy ale to tylko wg. mnie....(moze sie myle)

A według mnie mechanik jest odpowiednio ubrany. Postaw się w jego sytuacji, a przekonasz się że kurtka krępowałaby ruchy. Poza tym mechanika " letnika" można dać w oprawie letniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.