Skocz do zawartości

WS + naczepka


miqs

Rekomendowane odpowiedzi

Na pocz?tek prezentuję mój model sklejony 2 lata temu jest to Western Star "Baywatch". Ci?gnik wyszedł nawet nieĽle, aczkolwiek naczepa ma błędy, głównie na tylnej ?cianie. W ciężarówce został wykonany od podstaw sleeper oraz fotele w kabinie zostały obite skór?. Była to moja pierwsza przeróbka, więc widać to

b4a8d578443c556e.jpg

 

112e5d3546294d59m.jpg bbb0a1c44a410a4cm.jpg a065d6b79e7b7471m.jpg 89a609e84f6dc800m.jpg

28686457016ab0e4m.jpg 20cf9729bdbda231m.jpg 567e5dd0390661bfm.jpg 9d08350bef4e4d85m.jpg

 

P.S 3 model, ale dwa poprzednie to raczej marna historia, bo były one robione w 2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migs fajny model, tylko powiedz mi co sie stało z rurką w silniku, która służy do wydechów, komina co ona pękla czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny,ale zberznośc kół mnie trochę razi
Jezeli chodzi o to, ze sa krzywe, to nie wiem dlaczego, ale po jakims czasie model jakby siadl na przednich kolach, moze klej jeszcze nie zwiazal i sie cos wygielo. Nie wiem, bo nie ogladalem osi przednich.

 

tylko powiedz mi co sie stało z rurką w silniku, która służy do wydechów, komina co ona pękla czy co.
Wtedy nie wiedziałem co to jest szpachla A teraz nie chem tego poprawiać, bo jak to ruszę to zaraz cały model pójdzie do rozbiórki, a tego nie chem, bo szkoda na to czasu. Lepiej kupić nowy model, lub dokończyc obecne ambitne plany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Migs fajny model, tylko powiedz mi co sie stało z rurką w silniku, która służy do wydechów, komina co ona pękla czy co.

 

Wojtek !! dzięki, że jesteś ... dzięki Tobie mam szansę rozruszać moje szare komórki. Widzę, że język polski dalej w czołówce przedmiotów.

 

Wracając do tematu, przewód o który pytasz, nie ma nic wspólnego z układem wydechowym, a wręcz przeciwnie, jest to element układu doprowadzającego po przez filtry (z kominami - jak przystało na australijczyka) powietrze do silnika.

 

Model ma sporo niedociągnięć (nie trzyma geometrii), niedomalowania, plamy, no i fakt, że to ni pies i wydra. Naczepa typowo amerykańska, ale ciągnik wskazuje na Australię.

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ma sporo niedociągnięć (nie trzyma geometrii), niedomalowania, plamy, no i fakt, że to ni pies i wydra. Naczepa typowo amerykańska, ale ciągnik wskazuje na Australię.
Niestety nie wszystko wyszło idealnie lub nawet poprawnie, ale jak na pierwszy model, który został pomalowany, to naprawdę nie jest źle.

 

 

Co do tego, że ciągnik australijski, a naczepa amerykańska to był to jak zapewne wiesz gotowy zestaw firmy Italeri, więc tak wyszło Miałem ambicje na zrobienie naczep australijskich, konkretnie dwóchwraz z wózkiem dolly, ale nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.