Skocz do zawartości

IVECO Turbostar II by Garek!! [aktual 19.03.2008] Wstrzymane


Garek

Rekomendowane odpowiedzi

Te łańcuszki tak dziwnie wyglądają. W sumie to nie widziałem czegoś takeigo nigdy. Chyba, że po jednej stronie w ciężarówce amerykańskiej( podstawa ;D)

 

Tak jak Tornado mi podpowiedział zrobie firanki takie, tylko jeszcze nie wiem jaki kolorek dac... kto podpowie?? a co do radia i CB elegancko wydrukowałem i juz podmieniłem, bo te wyglądały za przeproszeniem :bip:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ladnie wyszła ci ta tapicerka z jakiego to materiału ??

szukałem bistoru ale nie mogłem znaleźc i wpadłem babci do szafy i znalazłem niestrżępiący się materiał i poprostu go wykorzystałem. Jaki kolorek zrobic firanek panowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No juz dawno się nie odzywałem!! Nie miałem zbytnio czasu ale teraz już wyszedłem na prostą więc zabrałem się wreszcie za końcowe malowanie IVECO!!

 

Tak wygląda niestety mój warsztat lakierniczy. Normalnie malowałem w warsztacie, miałem tam taka dużą folie i było gicior. No ale na obecną pore jest tam zbyt zimno, więc zająłem piwnice bo tam jest najcieplej bo za ścianą mam piec:D

tutaj części sobie poleżały troche czasu na kaloryferze żeby się troche wygrzac

5217173d6b6872afm.jpg

 

 

362089aef11b6b93m.jpg

kompresorek

82d787b230becb57m.jpg

no a tu magiczny stoliczek na którym leżą zmatowane części gotowe do malowania

7ac2ce89725f23cem.jpg

 

pare dni wcześniej do wziąłem się za szpachlowanie zderzaka bo mi sie nie podobał

198974d6450397c8m.jpg

a tutaj już po wyrównaniu szpachli

586eee0755835a7bm.jpg

 

gdy pomalowałem części położyłem je na chwile, żeby przeschły i było je łatwiej przenieśc. potem zaniosłem je do pokuju żeby spokojnie sobie wyschły!!

290a0669130d11dfm.jpg

 

niestety podczas przenoszenia kurde bela spadła mi maska na podłoge i się strasznie usyfiła we włoski i ziarnka piasku!! No ale co zrobic!! Jak wyschnie trzeba będzie znowu papierkiem przeczyścic i pomalowac jeszcze raz.

2640e15f80cbafc0m.jpg

 

Po cichutku licze, że w tym tygodniu IVECO będzie skończone!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam się nie spieszyc?? ja sie nigdy nie spiesze!! CHłopaki!!

środek kabiny jest gotowy, wsjo jest gotowe i czeka tylko na te żółciutkie elementy!! Wystarczy poskładac do kupy i finito. Tylko jeszcze nie wiem co zrobie ze światłami bo nie mam farbek tych przeźroczystych:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już IVECO poprawiłem!! Chwila moment, ładnie nożykiem ponacinałem i się ładnie odłamało!! nawet prawie niewidac. Ale musze powiedziec że jestem z tego nawet zadowolony bo znalazłem stara brązowa farbe i ładnie to zaprawiłem i wygląda jakby rdza!! hehe... foty pokaże juterko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

No panowie prace nad modelem zostają wstrzymane do odwołania. Powód??

Zostały tylko 4miesiące do Wakacji a ja mam w planach pokazanie się w Krakowie z zupełnie czymś innym niż IVECO więc narazie IVECO zchodzi na drugi plan a na stół biorę nowy model. IVECO jest w 87% gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć za jaki to się bierzesz model, czy raczej to tajemnica????

 

Jaka tam tajemnica. Robie Magnumkę holownik

- w Barwach MAGNUM DRUZGAŁY. Lada dzień zrobię nowy temat także spoko wodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garek jak coś to mam namiar no zabudowę ze scania holownik.

 

P.S

Marek ale jeżeli dobrze kojarzę to tam magnumka to integral czyli ma jeszcze stare światła, czyżbyś taką miał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garek jak coś to mam namiar no zabudowę ze scania holownik.

 

P.S

Marek ale jeżeli dobrze kojarzę to tam magnumka to integral czyli ma jeszcze stare światła, czyżbyś taką miał??

 

Dzięki wielkie za troskę ale sama zabudowa mnie nie urządzała więc kupiłem razem z Magnumką Wreckera także spoko looz.

Dzięki wielkie

 

a co do samej magnumki w życiu to jest już ta nowa magnumka ta na tych nowych światłach także taką mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Prace nad modelem zawieszone.

Chwilowo [postanowiłem odłożyć prace nad IVECO na drugi plan i na warsztat poszło co innego.

====================================================================

Tak wygląda w obecnej chwili mój Turbostar:

63c514d5649c54acm.jpg cf5db4cf7c03510am.jpg

jak widać na fotkach jest włożona szyba. Nie jest to orginalna szyba z zestawu gdyż tamta brała udział w poważnym wypadku no i niestety nie udało się jej przeżyć w całości , ale wpadłem na pomysł no i oto efekt.

Tutaj pokażę już fotki jak model pomału zostawał spakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem no i części tez zostały popakowane.

0daedc061e3dedbbm.jpg 0377cbcb548fe84fm.jpg 06c2f99e505af422m.jpg

52bae7ebb7878618m.jpg e91d306c321d7262m.jpg b3b63bb554b21353m.jpg

d7526592a3df6882m.jpg 6fbce74f6214dcc3m.jpg 55a19df573762cadm.jpg

 

 

Co zostało do zrobienia?? Pomalować drzwi i zderzak, no i poskładać wszystko do kupy bo wszystko jest już praktycznie gotowe.

 

Prace wstrzymane do odwołania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie wygląda ale szkoda ze przy końcu zatrzymałeś prace . Pokazuj magnumke :P . Pozdro

 

No przy końcu nie przy końcu. Jak magnumka będzie stygła to może w międzyczasie będę grzebał, ale żeby mi się nie pojeba...

A relacja z budowy magnumki jest w trakcie tworzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.