Jump to content

Sd.Kfz.232 (Fu)(8-Rad) 1/72 RODEN

dak3000
 Share

Recommended Posts

Oto nad czym siedziałem przez kilka ostatnich tygodni ... sami oceńcie czy to tracony czas czy nie zapraszam do komentowanie.

Aha uprzedzają fakt miałem umówioną sesje u fotografa i na modelu jest tylko "sido" . Więc miejscami może błyszczeć na dniach to się zmieni ,a na efekt końcowy zapraszam do Koszęcina bo tam się z nim wybieram na są pierwszą wystawę.

Co mogę powiedzieć o tym zestawie ... hm

Dość przyjemny o prócz kalek za nic nie chciały zmięknąć i to chyba widać.

Może macie na to sposób ?

mg8525a.jpg

mg8540a.jpg

mg8532a.jpg

mg8526a.jpg

mg8532ab.jpg

mg8531a.jpg

mg8540ab.jpg

mg8530ab.jpg

mg8532ab.jpg

mg8535a.jpg

mg8537a.jpg

mg8529a.jpg

mg8532abc.jpg

mg8539a.jpg

... a tu coś z warsztatu...

wita2012001.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do komentowanie!!

Nie jest dobrze , wydaje mi się że na siłę chcesz stosować wszystkie techniki o których gdzieś słyszałeś i nie wychodzi to na dobre modelowi . Po drugie chyba nie przykładasz sie do składania , koła wklejone są krzywo druga oś nie powinna być skręcona jako jedyna . Lufę działka można by było rozwiercić . Obicia przypadkowe i zdecydowanie ich za dużo. Jeśli to DAK to raczej spod dunkelgelb powinien "wystawać" po przetarciu zwykły panzergrau. Kalki wklejone krzywo . Warstwa farby zdecydowanie za gruba . To mniej wiecej tyle co mogłem zauważyć , zdjęcia nie są najlepsze .

Ale po całości pracy widać ze idziesz w dobrym kierunku , życzę powodzenia przy następnych projektach .

PS Hihihihi ta podstawka musi dużo ważyć

Witam!

*Co do kół to mogę powiedzieć ,że one są na razie ruchome na pół ośkach i latają we wszystkie strony bo model czeka na podstawkę.

W tedy gdy na niej stanie będą odpowiednio ułożone i unieruchomione.

*Co do robienia czegoś na siłę to nie ... od początku chciałem otarcia wykonać tą techniką "na lakier" faktem jest to, że dopiero uczę się tej techniki , ale gdzieś trzeba .

*Co do grubości farby to są tylko 2 cienkie warstwy.