Skocz do zawartości

PAPIER DO KALKOMANI , SKLEP GDZIE ???


KRUGER_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja pytam gdzie moge kupic , czytałem to co napisałes .
Podalem Ci linka dokladnie do posta w ktorym jest adres sklepu, gdzie mozna kupic taki papier. Czytaj, nie tylko obrazki ogladaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kliknales w tego linka do sklepu? Chyba nie... Gdybys kliknal, to bys sie dowiedzial, ze jest to:

"Arkusz papieru do wykonania samodzielnie kalkomanii , format 21,5 x 28 cm, biały podkład - do drukarek atramentowych".

Ale mozesz napisac do firmy BMF i spytac ich, czemu nie robia w formacie A4. Z reszta, jaka to roznica?

Kurcze, czemu sam troche nie ruszysz glowa? Wszystko musisz miec podane na tace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozyles temat z prosba, ale nie wysililes sie nawet ani odrobine, zeby sprawdzc, czy cos takiego nie bylo omawiane wczesniej, czy ktos inny juz nie mial takiej samej prosby. Jasne, moge nie ogladac takich tematow, moge w ogole na forum nie zagladac, ale chyba nie o to chodzi, prawda? Sa pewne zasady, ktorych wszyscy powinnismy przestrzegac. Jedna z nich mowi, zeby przed zadaniem pytania sprawdzic, czy juz czasem nie padla odpowiedz. Chociaz pobieznie, mniej wiecej... A jak nie, to bedziemy walkowac te same tematy po 100 razy... A co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu warn, co Ty pleciesz? Poprostu Ci zwrocilem uwage na przyszlosc. Niepotrzebnie sie denerwujesz. Dobra, luzik, zamykam temat. Mam nadzieje, ze chociaz troche przy okazji Ci pomoglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.