Skocz do zawartości

nissan 300zx turbo


MartiniOCP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nissan (oprócz blach) jest skończony. Zastanawiam się ciągle nad tablicami. W każdym razie, historia jest Wam znana - miał być pudełkowy, tamiyowski ZX, ale, skończyło się na próbie odtworzenia driftowozu. Lista modyfikacje jest dosyć długa - wnętrze, motor, zawieszenie. Najgorsza z tego wszystkiego była karoseria. Porwałem się na zmianę linii auta - został zmieniony "dziób", przycięty tylny zderzak, wycięte wnęki a'la wersja targa, nakładki, i parę innych detali. W sumie, nie będę gadał, tylko wstawię zdjęcie modelu z pudła i potem moją jego interpretację. Baboli jest sporo, ale ogólnie, cieszę się z kolejnego zakończonego projektu.

 

Aha, felgi odlał dla mnie messer. Dzięx!:D

 

Tak miało być:

 

133976280448_zpsfd366600.jpg

 

 

Auto zacznie sesje na lawetce, bo tak je widzę w realu:D

 

100_6639kopia_zps555bd2b3.jpg

 

100_6636kopia_zpsc43df677.jpg

 

100_6635kopia_zpsabd60fdc.jpg

 

100_6634kopia_zpse543cd54.jpg

 

100_6632kopia_zps0e777ec5.jpg

 

100_6629kopia_zps4badeec1.jpg

 

100_6628kopia_zps6a795763.jpg

 

100_6626kopia_zps87058c77.jpg

 

100_6625kopia_zps2b4c000b.jpg

 

100_6623kopia_zpsfb450cce.jpg

 

100_6620kopia_zpsb503590d.jpg

 

100_6619kopia_zpsbd8b2408.jpg

 

100_6618kopia_zpse14396e1.jpg

 

100_6616kopia_zps424808af.jpg

 

100_6611kopia_zps35007258.jpg

 

100_6610kopia_zpsaa8c3ebc.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta bestia

Oglądając te zdjęcia to nawet nie mam pojęcia o jakich babolach mówisz, mi się bardzo podoba, sporo przeróbek - widocznych i tych ukrytych, sporo włożonej pracy i to widać w modelu! Ja jak zwykle jestem pod wrażeniem twojego warsztatu, jadę do ciebie na szkolenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta bestia

...nie mam pojęcia o jakich babolach mówisz...

 

zapewne o rejestracyjnych

 

powiem tak; MariniOCP jest moim mentorem jeżeli chodzi o sklejanie cywili a zwłaszcza lakierowanie. Właśnie jestem po tutorialu o nakladanie lakieru znam jego wszystkie warsztaty i powiem tak że tutaj lakier wyszedł słabo - po prostu jest go za dużo - nie wiem czy autor się ze mną zgodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za komentarze:D

 

MariniOCP jest moim mentorem jeżeli chodzi o sklejanie cywili a zwłaszcza lakierowanie. Właśnie jestem po tutorialu o nakladanie lakieru znam jego wszystkie warsztaty i powiem tak że tutaj lakier wyszedł słabo - po prostu jest go za dużo - nie wiem czy autor się ze mną zgodzi?

 

Spokojnie z tym mentorem:D Jak sam widzisz, u mnie nakładanie bezbarwnego to ciągła walka, nigdy nie biorę tego za pewnik. Jednak co do grubości powłoki akurat w tym modelu, to nie miałem takiego wrażenia "obrabiając" detale po nałożeniu clearu. Wszystkie szczegóły bardzo ładnie odciskały się na taśmie, co przy grubej powłoce sprawia problemy. Być może mówisz o przedniej, lewej nakładce na błotnik - rzeczywiście wygląda jakby zalał ją bezbarwny. Podczas montażu na nadwoziu (przed podkładem i bazą) wylało mi się na nią za dużo kleju revella, przez co zlała się z nadwoziem i teraz wygląda właśnie jakby była zalana przez bezbarwny. Tak poza tym, byłem całkiem zadowolony z efektu lakierowanie - ale to tylko moje zdanie i, oczywiście, przyjmuję krytykę.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.