Skocz do zawartości

Faun SLT-56 + Leopard 2A6 [Trumpeter+Italeri] 1:35


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam przyjemność zaprezentować przedmiot ostatnich moich zmagań. Niestety ostatnio nie mam ani warunków ani czasu do zabawy w modele, dlatego ten temat ciągnie się już dośc długo i pewnie jeszcze trochę mi z nim zejdzie.

Model robię dla kumpla, kupiliśmy go już częściowo sklejonego i niestety było/jest kilka rzeczy zrobionych nie tak jak powinny, no ale ze względu na to że cena była śmiesznie niska (praktycznie jak za darmo ), nie ma co marudzić. Póki co idzie powoli, dużo zabawy z drobiazgami, no i pierwszy raz mam do czynienia z blaszkami. Wrzucam na razie co jest, niestety lepszych fotek nie mam jak zrobić. Liczę na rady/sugestie/konstruktywną krytykę. Najbardziej przeraża mnie póki co perspektywa maskowania tego monstrum

 

0l37.jpg

u7e5.jpg

b8vs.jpg

aqmf.jpg

cpzn.jpg

rfy5.jpg

vzz7.jpg

g3pr.jpg

co20.jpg

8a2e.jpg

 

Btw. ktoś wie jakie są odpowiedniki natowskiego zielonego i brązowego w Vallejo Model Color?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę sie przyglądał ponieważ jest to moje marzenie ,plan przewiduje tylko budowę naszego krajana bodajże z Lublina. Jednak przeraża cena z blachami od Edka jakieś 500zł plus leoś z blachami czyli może z 700 wyjdzię . Ale przyjdzie czas, tymczasem podpatrzę i kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darth piszac ,,tylko budowę naszego krajana bodajże z Lublina,, masz na mysli ciagnik z przyczepa czy czolg?Jesli ciagnik to o ile pamietam w Polsce wystepuje wersja starsza tego pojazdu ktora rozni sie od tego z Bundeswhry.

 

Chodziło mi właśnie o ciągnik. Nie bardzo się znam na wspólcześniakach ale widziałem fotki Polskich zestawów Faun+ Leoś bodaj 2A4 i myślałem że to ten sam ciągnik, trzeba by zgłębić temat czy zestaw trumpka nadaje się na budowę Polaka, jeśli nie to i tak jest to temat przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Model rodzi się powoli w bólach :P Nie ma czasu kompletnie na zabawe w modele dlatego postępy takie słabe. Jestem przerażony tym ile farby musiało pójść na pomalowanie tego Wrzucam dosłownie kilka zdjęć zrobionych "z partyzanta" - nie mam ani sprzętu ani miejsca do robienia fotek, ale chyba lepsze takie niż wcale. Modele dostały już podkład i kolor, niestety na lawetę brakło zielonego więc muszę dokupić :P Zdjęcia mam na razie tylko w podkładzie.

 

 

24is.jpg

2m7y.JPG

k9j9.jpg

 

8oz7.jpg

s5j9.jpg

5i0g.jpg

94hf.jpg

rhy6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Robert P. słusznie zauważył, że kamuflaż nie był do końca taki jak powinien, tak więc co nieco trzeba było poprawić - teraz powinno być lepiej

Dzisiaj siadły kalki (dość kiepskie swoją drogą) i bezbarwny, przy okazji parę pierdół domalowałem.

 

yuet.jpg

c1b7.jpg

qtxv.jpg

8l2m.JPG

58fh.jpg

o58g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.