Jump to content

halset

Members
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

halset last won the day on May 26 2019

halset had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

 • Location
  Nysa/Bielefeld

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. halset

  1/35 T-80BV

  Też zasiadam i proszę o częste aktualizacje tematu:)
 2. Wydaje mi się że drut jest zdecydowanie za gruby do tej skali.
 3. I to by było na tyle. Fajna sprawa taki chrabąszcz, jak się trafi kolejny za 2 euro to pewnie też się skuszę Więcej fot w galerii:
 4. Model w sumie gotowy. Zrobiony bez spiny prosto z pudła, bez bawienia się w waloryzację, taki szybki projekcik dla odstresowania. Krótki warsztat:
 5. Ale wnętrze malowano przed, czy po pomalowaniu wieży? Bo jeśli po, to musiałby zostać podkład, co wyglądałoby nudno.
 6. Jedno pytanie - wieża zostaje w kolorze podkładu, a na jaki kolor najlepiej pomalować wnętrze wieży/włazów? Też podkład, czy coś innego?
 7. Ciekawa maszyna. Lubię takie warsztaty 👍
 8. Na sam koniec, po wszystkich brudzeniach itd.
 9. Zawsze pod koniec moim zdaniem dobrze przetrzeć takie elementy jak właśnie gąski czy lufa karabinu etc. np. ołówkiem dla tego dodatkowego efektu połysku.
 10. Koledze pewnie chodziło dodatkowo o pigment gunmetal dla efektu stali. Ewentualnie grafit z ołówka też zrobi robotę.
 11. Mógłbym, pewnie znalazłoby się więcej takich detali, ale to miał być szybki model dla odstresowania, bez dłubania w drucikach itd. Postawię sobie w pracy przy monitorze 😉 Ciąg dalszy: Moje pierwsze i na pewno nie ostatnie spotkanie z Worn Effects od AK. Białego koloru trzeba będzie trochę dołożyć, może już olejami.
 12. halset

  MAZ 543

  Że tak powiem, zrywa majty z d..y Ciekaw jestem całej Twojej kolekcji modeli tego typu.
 13. Ano, detal mnie zaskoczył, jak na takiego chrabąszcza to jest całkiem nieźle (nie licząc gąsienic). Pierwsze malunki:
 14. W promocji za 2 ojro, szkoda było nie brać Będzie chwila radochy. Póki co inbox:
 15. Ciężko mi teraz dokładnie powiedzieć, jak to malowałem bo podejść było pewnie z 6-7 i za każdym razem próbowałem czegoś innego. W każdym razie kolory, których tutaj używałem to XF-63 jako baza, potem przyciemniony XF-54 i XF-19 na koniec (chyba). Rdza to zestaw Lifecolor Rust and Dust, świetne farby moim skromnym zdaniem. Taa, zdjęcia nie kłamią. Byłem zdziwiony, jak bardzo model na zdjęciach różni się od tego, co widzę przed sobą - zastanawiałem się nawet, czy jeszcze raz nie zmywać całości, ale pewnie model trafiłby po tym do pudła na kolejne X miesięcy Na obecnym etapie jestem za cienki na efekty w idealnej skali, może kiedyś się uda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.