Jump to content

halset

Members
 • Posts

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

halset last won the day on September 18

halset had the most liked content!

Reputation

92 Excellent

About halset

Personal Information

 • Location
  Nysa/Bielefeld

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oleje z grubsza zrobione, jakieś wstępne brudzenie zaczęte. Dopiero na zdjęciach widzę że niektóre rdzawe zacieki chyba wyszły za grube i przydałoby się jeszcze kilka mniejszych, zaraz postaram się je trochę poprawić. No i chyba przydałyby się jeszcze ze 3-4 podłużne cienkie rysy na bokach. Tak to wygląda póki co.
 2. Myślałem że ten dzień już nigdy nie nadejdzie Zawieszenie, gąski i fartuchy założone i przyklejone. Zostało parę poprawek malarskich tu i tam i będzie można zacząć w końcu najprzyjemniejszą część, czyli oleje, weathering i podstawkę.
 3. Merytorycznie się nie wypowiem bo się nie znam, ale modelarsko świetna robota.
 4. Dobre tempo. Będziesz poprawiał fakturę i spawy, czy zostawiasz jak jest?
 5. Kleiłem niedawno ten model (starszy wypust) i nie musiałem podnosić wanny, gąsienice mieściły się spokojnie. Ale możliwe że coś spierniczyłem w takim razie A temat ciekawy, zasiadam.
 6. Reaktywacja Biorąc pod uwagę "niezawodność" tego pojazdu, raczej żaden egzemplarz nie jeździł na tyle długo żeby się tak poobijać - ale czysty trochę średnio wyglądał, więc mój będzie poobijany. Starałem się nie przesadzić, ale mam wrażenie, że w paru miejscach jest trochę za dużo - poprawi się jeszcze.
 7. halset

  2K6 Luna

  Świetnie zmalowany, jakich farb używałeś? Czy do wykonania polskiej wersji trzeba coś przerabiać?
 8. Uzupełniłem zapasy trochę do przodu, chyba na parę miesięcy będzie spokój Chyba że nie
 9. W zasadzie wszystko robiłem tak samo jak zwykle, spaskudziło się jedynie w kilku miejscach ale już nie chciałem się bawić w zamalowywanie po raz kolejny bo dość sporo warstw się nazbierało. Jako bezbarwny użyłem Sidoluxu a wash był robiony z farb olejnych rozcieńczanych preparatem od Miga. Nigdy nie było takich jajec, się zrobi od nowa i będzie git.
 10. Szybki update - wash chyba pogryzł się z bezbarwnym, model trafił do kreta
 11. Jak wyżej - tylko ten wash na 6 podciągnąć i git malina. Co to za rośliny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.