Jump to content

Faun SLT-56 + Leopard 2A6 [Trumpeter+Italeri] 1:35


halset
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam przyjemność zaprezentować przedmiot ostatnich moich zmagań. Niestety ostatnio nie mam ani warunków ani czasu do zabawy w modele, dlatego ten temat ciągnie się już dośc długo i pewnie jeszcze trochę mi z nim zejdzie.

Model robię dla kumpla, kupiliśmy go już częściowo sklejonego i niestety było/jest kilka rzeczy zrobionych nie tak jak powinny, no ale ze względu na to że cena była śmiesznie niska (praktycznie jak za darmo ), nie ma co marudzić. Póki co idzie powoli, dużo zabawy z drobiazgami, no i pierwszy raz mam do czynienia z blaszkami. Wrzucam na razie co jest, niestety lepszych fotek nie mam jak zrobić. Liczę na rady/sugestie/konstruktywną krytykę. Najbardziej przeraża mnie póki co perspektywa maskowania tego monstrum

 

0l37.jpg

u7e5.jpg

b8vs.jpg

aqmf.jpg

cpzn.jpg

rfy5.jpg

vzz7.jpg

g3pr.jpg

co20.jpg

8a2e.jpg

 

Btw. ktoś wie jakie są odpowiedniki natowskiego zielonego i brązowego w Vallejo Model Color?

Link to comment
Share on other sites

Będę sie przyglądał ponieważ jest to moje marzenie ,plan przewiduje tylko budowę naszego krajana bodajże z Lublina. Jednak przeraża cena z blachami od Edka jakieś 500zł plus leoś z blachami czyli może z 700 wyjdzię . Ale przyjdzie czas, tymczasem podpatrzę i kibicuję.

Link to comment
Share on other sites

Darth piszac ,,tylko budowę naszego krajana bodajże z Lublina,, masz na mysli ciagnik z przyczepa czy czolg?Jesli ciagnik to o ile pamietam w Polsce wystepuje wersja starsza tego pojazdu ktora rozni sie od tego z Bundeswhry.

 

Chodziło mi właśnie o ciągnik. Nie bardzo się znam na wspólcześniakach ale widziałem fotki Polskich zestawów Faun+ Leoś bodaj 2A4 i myślałem że to ten sam ciągnik, trzeba by zgłębić temat czy zestaw trumpka nadaje się na budowę Polaka, jeśli nie to i tak jest to temat przedni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Model rodzi się powoli w bólach :P Nie ma czasu kompletnie na zabawe w modele dlatego postępy takie słabe. Jestem przerażony tym ile farby musiało pójść na pomalowanie tego Wrzucam dosłownie kilka zdjęć zrobionych "z partyzanta" - nie mam ani sprzętu ani miejsca do robienia fotek, ale chyba lepsze takie niż wcale. Modele dostały już podkład i kolor, niestety na lawetę brakło zielonego więc muszę dokupić :P Zdjęcia mam na razie tylko w podkładzie.

 

 

24is.jpg

2m7y.JPG

k9j9.jpg

 

8oz7.jpg

s5j9.jpg

5i0g.jpg

94hf.jpg

rhy6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wrzucam foty Leoparda, jeszcze czeka go parę zabiegów Wiem że zdjęcia trochę niewyraźne, ale wrzucam co mam - chyba lepsze to niż nic, przynajmniej widać że coś się dzieje z modelem ;)

 

fk6y.jpg

s4xs.jpg

hccv.jpg

fjkp.jpg

yqlg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Robert P. słusznie zauważył, że kamuflaż nie był do końca taki jak powinien, tak więc co nieco trzeba było poprawić - teraz powinno być lepiej

Dzisiaj siadły kalki (dość kiepskie swoją drogą) i bezbarwny, przy okazji parę pierdół domalowałem.

 

yuet.jpg

c1b7.jpg

qtxv.jpg

8l2m.JPG

58fh.jpg

o58g.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.